Jsme v tom s vámi

Jsme P2B fintech platforma, která umožňuje lidem i firmám investovat do rozvoje etablovaných společností. Za vznikem finGOOD stojí Roman Vyorálek s Markem Galetkou. Roman je v současné době společně s Janem Štefankem jednatelem společnosti.

V souladu se sílícím globálním trendem sdílené a decentralizované ekonomiky propojujeme českou veřejnost s lokálním firemním prostředím. Vše dle platné legislativy a od roku 2014 s dohledem ČNB.

Roman Vyorálek

Roman Vyorálek Spoluzakladatel

Má odpovědnost za vedení obchodního týmu a externí prodejní sítě. Má za sebou 10 let zkušeností z bankovnictví a kolektivního investování. Vedl tým v Komerční bance, spolupracoval s Českou pojišťovnou a ČP Invest (Generali CEE Holding). Úspěšně složil prestižní zkoušky European financial planning association.

Marek Galetka

Marek Galetka Spoluzakladatel

Je odpovědný za obchodní výsledky společnosti. Přináší více jak 10 let zkušeností v oblasti řízení týmů, prodeje a správy investičních portfolií, které nasbíral za působení v České pojišťovně (Generali CEE Holding). Odborné vzdělávání završil získáním celoevropsky uznávaného titulu €FA.

Vladimír Jäger

Vladimír Jäger Vedoucí risku

Má více než 15 let zkušeností v oblasti risk managementu, financování podniků, finančních analýz, prověřování bonity firem, optimalizace externího financování. V HP Finance (později COFACE) působil jako vedoucí oddělení řízení rizik, dozoroval obchodní operace v ČR, v Maďarsku a na Slovensku.

Petr Hájek

Petr Hájek Partner

Zakladatel a ředitel společnosti ARFIN, investor a stratég pracující ve vrcholných pozicích 20 let. V roce 2002 založil HP FINANCE, ze které vybudoval největší nebankovní factoringovou společnost v ČR a SK. Dále Petr vedl COFACE Czech Factoring a stal se hybnou silou v rozvoji mezinárodních finančních obchodů.

Jan Brody

Jan Brody Partner

Má desetiletou praxi v investičním bankovnictví, kde měl možnost řídit významné fúze a akvizice ve střední Evropě. Následovalo tříleté angažmá manažera private equity fondu, odpovídal za správu významných společností v ČR, na Slovensku a Rakousku. V současnosti partner projektu Busyman.cz a startupový investor na vlastní noze.

Filip Major

Filip Major Partner

Zakladatel a partner největší české venture kapitálové platformy Busyman.cz. Sedm let aktivní v oblasti investic do internetových startupů. Fingood identifikuje jako cestu, která je pro vývoj dnešní moderní ekonomiky přirozeným vývojem.