Kolovna Koncept s.r.o

Investujte do projektu, který do toho opravdu šlape.

Zajímavé zhodnocení, rostoucí bynys, naplněné plány a mnohem více!

Kolovna jede!

Společnost Kolovna Koncept s.r.o. a její značka Kolovna je projekt, který je skutečně radost představovat!

Byznys Kolovny je rozkročen ze široka mezi online a offline prodejem, vlastním bikecentrem a penzionem v Hynčicích p. Sušinou a také mezi regiony, a to díky prodejnám s půjčovnami v Praze, Brně a Ostravě.

Skvělý mix

Širokospektrální a dobře diverzifikovaný byznys spojuje to, co Češi milují a po čem je v posledních letech neutuchající hlad: cyklistika, outdoor, výlety do přírody.

Do společnosti Kolovna Koncept s.r.o. jste již na Fingoodu mohli investovat před pár měsíci. Tenkrát si společnost získala srdce 145 investorů. V Kolovně však měli velké plány a po několika měsících se ukazuje, že dělají vše pro to, aby je naplnili!

Dobíjecí stanice

Unikátní koncept kontejnerových dobíjecích stanic je další ukázka toho, že Kolovna to myslí skutečně vážně, nebojí se myslet tzv. out of the box a udávají trend.

Mrkněte na video, které ukazuje all-in-one koncept dobíjecích stanic pro elektrokola, které Kolovna Koncept umí dodat svým zákazníkům po celé republice

Urban Mobilita

Jak říkají sami v Kolovně - “V této kategorii vidíme nejefektivnější a nejzdravější budoucnost v dopravě a cestovním ruchu. Našim cílem je vytvořit infrastrukturu v městských aglomeracích a segmentu cestovního ruchu - ubytování.

Prostřednictvím parkovacích a dobíjecích stanic (P&D), které realizujeme jako kontejnerové moduly vytvoříme infrastrukturu se službami pro provozovatele P&D v podobě nabídky financování, pravidelného servisu, nabídky elektrokol a mapové aplikace.

V tomto uceleném konceptu vidíme potenciál nejméně 250 mil. CZK obratu.” Tento smělý plán chce Kolovna uvést na trh do tří let a na jeho vybudování použije z části právě prostředky vybrané na Fingood

Kolovna nejsou jen sny a plány.
Je to reálný, velmi rychle rostoucí byznys,
který doručuje, co si předsevzal

6 let na trhu! Rostoucí segment, který Češi milují.

Výborné ekonomické výsledky
(i v posledním pololetí)

V nabídce významné značky jako Scott, Cannondale, Bergamont, POC, Patagonia a další

Zaměření na elektromobilitu, udržitelnost a ekologický přístup

Ucelený koncept s vlastní prodejnou, servisem, ubytováním,...

Rostislav Posker
Nechceme být pouhou prodejnou kol. Našim zákazníkům chceme nabídnout něco navíc. Proto jsme vytvořili Kolovna Koncept, kde se doplňuje prodejna kol a skvělý servis s naším vlasním bikecentrem a penzionem.

- Rosťa Posker, spolumajitel Kolovna Koncept

Investiční příležitost je již spuštěna!
Můžete být mezi prvními, kteří zainvestují!