S radostí vám představujeme
Rodinné Domy - Michálkovice

Chcete investovat dlouhodobě,
do prověřeného projektu a minimalizovat riziko?

Nyní můžete!

Přivítejte další kontinuální investiční příležitost, tentokrát do projektu výstavby moderních a ekologicky neutrálních rodinných domů v žádané lokalitě!

První kontinuální investiční příležitostí na platformě Fingood byl projekt Rezidence Tabulky, který měl obrovský úspěch mezi investory. V podstatě každá tranše byla zafinancována beze zbytku během hodin nebo dní.

A vězte, že za projektem výstavby Rodinných Domů - Michálkovice nestojí nikdo jiný než pan David Rybka! Stejný muž, který si získal důvěru stovek našich investorů.

Pojďme se detailně podívat na jeho nový projekt, do kterého máte možnost investovat v 5 tranších s velmi krátkou dobou splatnosti a solidním 7% zhodnocením

Pusťte si videoprohlídku projektů RD - Michálkovice

O projektu RD - Michálkovice

Projekt a výstavba pasivních moderních rodinných domů přímo reaguje na nedostatek kvalitního bydlení v této velmi žádané lokalitě.

Pozemek o celkové rozloze cca. 9000 m2 leží na okraji Ostrava - Michálkovice a při své orientaci v jižním svahu poskytuje krásný výhled do okolní krajiny. Poklidné bydlení však budoucím obyvatelům poskytne i nedalekou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost nedaleké Ostravy.

Na pozemku vznikne postupně 8 domů v pasivním standardu a s možností volby vnitřního uspořádání ze strany potenciálních zájemců. Doporučujeme podívat se na přiloženou videovizualizaci.

Kdo za projektem stojí?

David Rybka je muž činu, který stojí za několika významnými developerskými projekty. Do několika z nich mohli v minulosti investoři platformy Fingood investovat a získat solidní výnos s plným zajištěním ve formě nemovitosti.

Ani v případě výstavby Rodinných Domů - Michálkovice tomu není jinak. Aktuální rozhovor s panem Rybkou pro vás již připravujeme, ale mezitím se mrkněte na videorozhovor, ve kterém jsme pana Rybku vyzpovídali (nejen) o jeho projektu Rezidence Tabulky. Věříme, že díky tomuto rozhovoru si můžete udělat obrázek o tom, jak David Rybka o svých projektech a investicích uvažuje a jaká je vlastně jeho podnikatelský vize.

Kdo za projektem stojí?

David Rybka
Bc. David Rybka

Duchovní otec a spolumajitel, který stojí v čele mnoha ambiciózních a profesionálně vedených developerských projektů, včetně Rezidence Tabulky (rezidencetabulky.cz), do kterého investoři platformy Fingood investovali přes 55 mil. Kč.

Vznik a přidaná hodnota projektu

Původním záměrem společnosti bylo prodat rozparcelované pozemky vč. kvalitně zpracovaného projektu. Vzhledem k tomu, že v dané lokalitě jsou projekty pana Rybky vnímány veřejností pozitivně díky kvalitě a spolehlivosti, byla jeho společnost oslovena ze strany zájemců o pozemky, aby se výstavby zhostila ve vlastní režii.

Všechny domy jsou projektovány jako pasivní, budou vybaveny tepelným čerpadlem s rekuperací a solarním ohřevem vody.

RD - Michálkovice řečí čísel

Lokalita

Pozemky jsou jen 10 minut od obchodního centra Nová Karolina v Ostravě. V blízkosti je plná občanská vybavenost a z pozemku je krásný výhled na okolní krajinu.

Ekologie

Domy jsou koncipovány jako pasivní a budou vybaveny tepelným čerpadlem s rekuperací a solárním ohřevem vody.

Zkušenosti

Pan Rybka a jeho dlouholetí kolegové mají bohaté zkušenosti z mnoha developerských projektů v dané lokalitě. Zakládají si na kvalitě a spolehlivosti vůči klientům.

Variabilita důmu

Moderní život si vyžaduje moderní řešení a právě to nabídnou domy v Michálkovicích. Domy jsou koncipovány variabilně jako 3+kk, 4+kk nebo 5+kk, kde je kladen důraz na prosklené plochy v jižních částech domu.

Zajištění

Jedná se o kontinuální investici, takže úvěr bude postupně čerpán a využíván dle prostavěnosti. V čase se tedy bude i zhodnocovat zajištění úvěru a tedy i vaší investice.

Investiční příležitost je již spuštěna!
Buďte mezi prvními, kteří zainvestují!

Přehled tranší

Start tranše Cílová částka Úročení Doba splatnosti 👇
Ikona indikující úspěšnou investici 17. 11. 2021 15 mil 7 % 12 měsíců info
Ikona indikující úspěšnou investici 20. 12. 2021 5 mil 7 % 12 měsíců info
Ikona indikující úspěšnou investici 25. 1. 2022 10 mil 8 % 10 měsíců info
24. 2. 2022 7 mil 8 % 11 měsíců info
5. info brzy