Stolárna na statku s.r.o.

Společnost Stolárna na statku s.r.o. vlastněná panem Jiřím Janečkem se v posledních letech naplno věnuje výrobě krásných a kvalitních květináčů a bedýnek z masivního dřeva. Výroba probíhá ve vlastním statku v malebné vesničce Bílov na severní Moravě.

zainvestováno z 3 000 000 Kč
3 000 000 Kč
projekt získal 165 investic
úrok8.00% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
27 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Může se zdát, že výroba květináčů nejsou raketová věda. Vězte však, že výrobky Stolárny na statku jsou výjimečné právě použitou technologií, kdy se povedlo aplikovat ověřené postupy a techniky výroby našich předků a skloubit je umně s velkokapacitní produkcí.
Právě díky tomu mohou zákazníci Stolárny na statku počítat s poctivou životností výrobků 30 - 50 let. A to je něco, na co zákazníci v době často skloňované udržitelnosti a omezení plýtvání velmi dobře slyší!

Odbyt produktů je zajištěn v rámci B2C prostřednictvím vlastních e-shopů www.na-statku.cz, www.na-statku.sk a dokonce zahraničními mutacemi pro německý, rakouský a švýcarský trh na adrese www.am-bauenhof.de.
V rámci B2B pak společnost spolupracuje s Hornbach CZ a SK či UNI HOBBY.
V minulém roce byla společnost oslovená také nákupčími odděleními e-commerce gigantů Alza.cz, MALL.cz či Sconto nábytek a dalšími. Tyto spolupráce však z kapacitních důvodů musely počkat, protože kvůli obrovskému zájmu byla výrobní kapacita zcela vytížena.

Ptáte se jak je to možné? Poptávkový boom nastal ve chvíli, kdy společnost  získala certifikaci FSC (více zde) na všechny běžné dřeviny. Například takový Hornbach spolupráci v tomto oboru podmiňuje právě touto certifikací.

V řeči čísel je to také velmi pěkná podívaná. Zatímco v roce 2019 společnost dosáhla obratu 3,9 mil. Kč, v roce 2020 to již bylo 9,5 mil. Kč a k 7. měsíci 2021 více než 13 mil Kč!
Stolárna na statku intenzivně pracuje na zdokonalováním pracovních procesů a snižuje podíl outsourcovaných činností. To na jednu stranu sice zvyšuje flexibilitu a kvalitu výroby, ale zároveň zvyšuje poptávku po kvalitních a spolehlivých zaměstnancích.
Pokud se chcete dozvědět více podrobností o maržích, EBITDA a dalších ekonomických ukazatelích, neváhejte se podívat na přiložené podrobné analýzy a dokumenty (pro přihlášené investory).

Dynamického rozvoje společnosti bylo až dosud dosaženo bez využití externího kapitálu, ale vedení společnosti nyní dospělo k závěru, že právě kvůli nastávajícím důležitým spolupracím je na čase to změnit. Poptávka je příliš vysoká a byla by škoda si nechat proklouznout skvělé příležitosti mezi prsty.

“V hlavní sezóně chceme dodat zboží stávajícím i novým B2B klientům a zároveň vždy plně odbavit objednávky z našich e-shopů. Musíme nakoupit dostatek surovin a aspoň 2-3 měsíce před hlavní sezonou vyrábět na sklad, abychom ustáli zvýšenou poptávku v exponovaných prvích měsících sezóny. ” říká k plánované expanzi majitel společnosti pan Janeček.
Požadovaná cílová částka však nepůjde jen do surovin a “do lidí”; 25 % poputuje také do nových strojů a zařízení pro zefektivnění a zrychlení výroby.

Investoři se mohou těšit na 8% zhodnocení kapitálu po dobu 36 měsíců (navíc s anuitními splátkami) od společnosti, která velmi dynamicky roste, má kvalitní produkt a dokáže se bez problému pohybovat jak v offline, tak v online světě!

Jaké jistoty nabízíme
Úvěr je zajištěn firemní směnkou, zástavou nemovitého majetku a notářským zápisem s přímou vykonatelností a uznání dluhu.
sídlo
13/ 74301 Bílov