ORFIN Industry, s.r.o.

Již podruhé se společnost ORFIN Industry obrací na investory platformy finGOOD, aby získala prostředky k rychlejší akceleraci retailové odnože byznysu. , Jakožto výhradní dodavatele v ČR se chystá vybavit a zásobit nový vlajkový showroom nářadí značky STALCO.

zainvestováno z 3 000 000 Kč
3 297 000 Kč
projekt získal 189 investic
úrok8.00% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
28 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Se společností ORFIN Industry s.r.o. se investoři platformy finGOOD poprvé setkali na sklonku roku 2019, kdy si přišla pro provozní úvěr. Jediný majitel a jednatel společnosti pan Luboš Orság získané prostředky využil k pořádnému nakopnutí prodejů kvalitního nářadí a vybavení pro kutily značky STALCO.
V té době době se totiž ORFIN Industry stal výhradním dodavatelem na českém trhu!

Dá se říci, že tato investiční příležitost splnila očekávání na obou stranách; investoři dostávají zhodnocené prostředky v pravidelných splátkách a bez jediného zpoždění a prodeje nářadí STALCO se během dvou let dostaly na velmi zajímavou úroveň a staly se tak důležitou součástí tržeb ORFIN Industry.

Tato společnost byla založena již v roce 1998 a hlavním předmětem podnikání byl obchod se stavebním materiálem jako jsou OSB desky, polystyren, spojovací materiál, sadrokarton a podobně.
Avšak v nejlepším slova smyslu se říká: co Čech, to kutil! A právě k těmto zákazníkům se společnost dostala díky silnému partnerství se značkou STALCO.

Z ekonomických výsledků společnosti ORFIN Industry je patrné, že se jedná o stabilní byznys, takže určitě neváhejte mrknout na podrobnou analýzu a čísla v přiložených dokumentech (pro přihlášené investory). Jediné zaškobrtnutí v obratu a ziskovosti nastalo v prvním pololetí roku 2020, a to díky značné celkové nervozitě na trhu.
V roce 2021 (k 10. měsíci) se však vrátil rostoucí trend a velmi pravděpodobně se bude jednat o rekordní rok, co se týče tržeb z prodeje zboží.

Luboš Orság však cítí velkou příležitost ve vybudování nového vlajkového showroomu s kompletním sortimentem nářadí STALCO v Karviné. Mezi zákazníky panuje s nářadím spokojenost, a to jak se šíří sortimentu, tak s jeho kvalitou. A právě nový showroom nabídne ten nejlepší servis stávajícím i novým zákazníkům.
A právě do vybavení a zásobení nového showroomu poputují prostředky, které ORFIN Industry získá prostřednictvím platformy finGOOD. Výhodou také je, že zástupci spol. STALCO nabídlo výhodnější ceny zboží při platbě do konce roku 2021.

Vzhledem k lákavému zhodnocení ve výši 8 % p.a. po dobu 36 měsíců a velmi solidní platební morálce společnosti pana Orsága vše nasvědčuje tomu, že i napodruhé skončí partnerství ORFIN Industry a investorů platformy finGOOD výhrou na obou stranách!

Na co chceme půjčit
Vybavení a zásobení nového showroomu v Karviné.
Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem a notářským zápisem s přímou vykonatelností a uznání dluhu.

sídlo
Ostravská 768/25 73301 Karviná