SweetHome Boost s.r.o.

Nová kontinuální investice! Společnost SweetHome Boost se chystá realizovat projekt výstavby 8 moderních rodinných domů v rámci projektu “RD - Michálkovice”. Můžete tak investovat do spojení výborné lokality, stabilního odvětví a zkušené stavební firmy s dlouholetou historií.

aktuálně zainvestováno z 15 000 000 Kč
13 845 500 Kč
projekt získal již 374 investic
úrok7.00% splatnost12 měsíců způsob spláceníBalonově končí za
2 dní
Chcete-li investovat, musíte se

Společnost SweetHome Boost s.r.o. vám možná v současné době není povědomá, ale vězte, že v jejím čele nestojí nikdo jiný než pan Bc. David Rybka.
Ano, stejný muž činu, který si získal důvěru stovek investorů platformy finGOOD v rámci veleúspěšných investičních příležitosti do společností Rybka - stavby a služby s.r.o. a hlavně Rybka Building a.s. - naší první Kontinuální investice!

Je pochopitelné, že pan Rybka se svými partnery a spolupracovníky se ve svých projektech soustředí opět na to, čemu rozumí opravdu nejlépe: výstavba a rekonstrukce.
SweetHome Boost je SPV (z angl. “special purpose vehicle”, tedy obdoba dceřiné společnosti), jejímž účelem je vybudování projektu “Rodinné domy - Michálkovice”.
Opět se jedná o Kontinuální investiční příležitost s několika tranšemi a velmi rychlou návratností investovaného kapitálu.
Více o kontinuálních investicích na finGOODu >>

Tentokrát se jedná o výstavbu pasivních moderních rodinných domů, čímž projekt přímo reaguje na nedostatek kvalitního bydlení v této velmi žádané lokalitě.
Společnost již získala stavební povolení a zahájila práce na pozemku. Prozatím vybudovala zpevnění příjezdové komunikace s dešťovou kanalizací, vodovodem a přípojkami elektřiny.
Na pozemku vznikne postupně 8 domů v pasivním standardu, vybavených tepelným čerpadlem s rekuperací a solárním ohřevem vody. A také s možností volby vnitřního uspořádání ze strany potenciálních zájemců.
Doporučujeme prohlédnout přiloženou videovizualizaci >>

O projektu Rodinné domy - Michálkovice
Pozemek o celkové rozloze cca. 9000 m2 leží na okraji Ostrava - Michálkovice a při své orientaci v jižním svahu poskytuje krásný výhled do okolní krajiny. Poklidné bydlení však budoucím obyvatelům poskytne i nedalekou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost nedaleké Ostravy, což je jedním z mnoha silných argumentů pro bonitní klientelu v dané oblasti.
Projekt umně kombinuje pocit poklidného života mimo ruch a shon velkoměsta se skvělou dostupností všeho, co k modernímu životu patří.

A potenciální zájemci o domy také vědí, že kromě výše zmíněného dostanou také záruku solidního jednání a kvalitně odvedené práce. Původním záměrem společnosti bylo rozprodat jednotlivé parcely vč. projektů. Avšak díky pověsti a předchozím zrealizovaným projektům Davida Rybky oslovili jeho společnost zájemci o pozemky s žádostí, aby se zhostila i samotné realizace výstavby domů.

Z historie společnosti
Téměř tricetiletou historii rodinného podniku započal pan Norbert Rybka, který se původně zaměřoval na výstavbu inženýrských sítí, avšak postupně začala převládat klasická stavební výroba. Po mnoha úspěšných letech se jeho podnikání v roce 2007 transformovalo do spol. Rybka - stavby a služby s.r.o., kde otěže po svém otci převzal jeho syn David Rybka.
Ten díky zkušenostem nabitým v rodinném podniku společnost dále profesionalizoval a značně rozšířil pole působnosti.
Dnes se jeho společnosti věnují nejen výstavbě a rekonstrukcím, ale i zateplování budov, občanské a průmyslové výstavbě, pokladáce dlažeb či realitním službám. Pro své dílčí projekty zakládá pan Rybka SPV společnosti, jako je tomu i v tomto případě.

Atraktivita projektu
Věříme, že pro naše investory bude důležitou roli hrát atraktivita realizovaných nemovitostí, které zároveň (spolu s pozemkem) poslouží jako plné zajištění úvěru. V krátkém čase díky prostavěnosti dojde k dalšímu zhodnocení zástavy. Výhodou je také solidní marže projektu. Veškeré podrobnosti a čísla naleznete v přiložené analýze a dokumentech (pro přihlášené).

Důležitým aspektem je také velmi rychlá návratnost investice během pouhých 12 měsíců a také nadstandardní zhodnocení 7 % p.a.!

Jaké jistoty nabízíme
Projekt je zajištěn nemovitostí, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti a uznáním dluhu a směnkou s avalem.
Mateřská společnost Rybka - stavby a služby s.r.o. v letošním roce do konce 10/2021 zvýšila obrat o 40 %, a vygenerovala více než 9 mil. Kč volného cashflow. To vše díky vyspělým manažerským rozhodnutím (předzásobení, zasmluvnění atp.) navzdory rostoucím cenám vstupů na trhu. Společnost také zvýšila podíl vlastního kapitálu na zdravých 25 %.
sídlo
Zámostní 1155/27 71000 Ostrava
soubory