RESORT Kozomín s.r.o.

RESORT Kozomín s.r.o. představuje přehlednou, čitelnou a investorsky velmi zajímavou úvěrovou poptávku s rychlou návratností. Společnost patří do investiční skupiny Vci a.s., která se zaměřuje na investice do nemovitostních či firemních (ale vždy něčím výjimečných) projektů.

zainvestováno z 6 000 000 Kč
6 487 000 Kč
projekt získal 269 investic
úrok8.00% splatnost18 měsíců způsob spláceníBalonově končí za
122 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

✔︎ Dosaženo cílové částky.
✔︎ Díky dostatečnému zajištění a výborné ekonomice společnosti, se nám podařilo s jejím vedením vyjednat navýšení o 500 tisíc Kč.
✔︎ Nová cílová částka 6,5 milionu Kč

“Zvažujeme investici pouze do takových projektů, které dávají smysl nejen po ekonomické stránce, ale které jsou i něčím zajímavé, inovativní, udržitelné…” prozrazuje na úvod zástupce společnosti pan David Vágner.
Příkladem budiž vyhledávání zchátralých, nevyužívaných či jinak zanedbaných nemovitostí, kterým se následnou rekonstrukcí daří vdechnout novou duši. To vše s ohledem na ekologický přístup a nižším dopadem na životní prostředí, než by tomu bylo při výstavbě na zelené louce.

Stejně tak je tomu i v případě projektu, k jehož realizaci vznikla účelová společnost RESORT Kozomín s.r.o. Ta prostřednictvím zdrojů poskytnutých od mateřské společnosti pořídila v roce 2020 nemovitost nacházející se severně od Prahy, v obci Kozomín na čísle popisném 4.

Nemovitost prochází postupně vkusnou rekonstrukcí a ze 3 bytových jednotek jsou dvě dlouhodobě pronajmuty (3+1 a 2+kk). Rekonstrukce poslední bytové jednotky probíhá právě nyní.
Součástí této nemovitosti jsou i dvě garáže, stodola a rozsáhlé pozemky, takže nemovitost v této středočeské vísce nabídne výborné vyžití nájemníkům i další možnost rozvoje projektu.

Na co chceme půjčit
Profinancování prostředků poskytnutých mateřskou společností za účelem uvolnění ekvity pro realizaci dalších investičních projektů.
Jaké jistoty nabízíme
Úvěr je zajištěn směnkou s avalem, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti a zástavou nemovitostí.
sídlo
Úžická 32/ 25070 Odolena Voda