Slezskomoravská developerská s.r.o.

Pokud na platformě finGOOD investujete aspoň několik měsíců, jistě vám tato developerská společnost a její projekt Rezidence na Vyhlídce není neznámá.

zainvestováno z 4 000 000 Kč
3 854 446 Kč
projekt získal 125 investic
úrok7.00% splatnost24 měsíců způsob spláceníBalonově končí za
216 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

V rámci první tranše získala společnost přes 13 mil. korun a tuto částku využila k částečné realizaci 1. etapy svého ambiciózního a velmi pěkného projektu.
Tím je vybudování moderních řadových i rodinných domů v oblasti Horní Lutyně v obci Orlová, kde je silný nedostatek moderních a zároveň dostupných rezidenčních nemovitostí

Tyto domy, které si můžete prohlédnout na přiložených vizualizacích, vznikají na pozemcích o celkové rozloze více než 30 000 m2. Tyto pozemky společnost vlastní a část z nich bude po rozparcelování a zasíťování určena k prodeji, z jehož výnosu bude částečně financována další etapa výstavby.

Pojďme se blíže podívat na samotný projekt a jeho etapy. U investic do developerských projektů jsme zvyklí, že jde o přehledný a jednoduše uchopitelný projekt a jinak tomu není ani v tomto případě.
Společnost Slezskomoravská developerská využila kapitál z první tranše k refinancování půjčky, díky které mohla velmi rychle zareagovat a získat tak lukrativní pozemky za výbornou cenu. V současné době dochází díky prováděným pracem ke zhodnocení pozemků. Vznikají příjezdové komunikace, dochází k rozdělení na jednotlivé parcely a zajišťují se potřebná stavební povolení.

Už první fáze je velmi profitabilní. Dle odhadu znalce, který jsme v rámci analýzy dostali k dispozici, dojde ke zhodnocení pozemků z aktuálních 18,5 mil. na přibližně 39 mil. korun. A to ještě v průběhu roku 2021!


Po zmíněném rozprodání zhodnocených pozemků, ke kterému by mělo dojít také ještě v tomto roce, přijde na řadu 2. etapa: výstavba přibližně 14 řadových a 25 rodinných domů na zbývajících parcelách.
Hotové domy budou následně v jednotlivých etapách rozprodány a společnost tak realizuje další zisk.


Podtrženo, sečteno, plánům společnosti Slezskomoravská developerská hraje do karet několik aspektů: neutuchající poptávka po moderním a klidném bydlení, nedostatek nemovitostí s dobrou dostupností velkých měst a samozřejmě i výhodně koupený pozemek, který bude velmi rychle zhodnocen.


Pomyslnou třešničkou na dortu je plné zajištění nemovitostí (pozemky) a velmi solidní zhodnocení 7 % ročně v úvěru s balonovou splátkou na konci. Ten je v poslední době mezi našimi investory velmi oblíben.

Jaké jistoty nabízíme
Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem majitele, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti pohledávky a uznání dluhu a  zástavou nemovitosti.
sídlo
Příkrá 396/13 72528 Ostrava