EVROPA EXPRES s.r.o.

Úspěšně zainvestováno
Výnos
7 % p.a.
Způsob splácení
Flexi splátky
Splatnost
48 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 362 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 1 362 000 Kč / 3 000 000 Kč Podílí se 106 investorů

Základní informace

  • Dobrovského 874/29 70200 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti EVROPA EXPRES s.r.o.

Příběh

Budeme se možná opakovat, ale je zřejmé, že turbulentní loňský (i letošní) rok má své vítěze, jejichž byznys zásadně vzrostl. To byl vlastně případ naprosté většiny společností, do kterých jste v posledních měsících měli možnost investovat prostřednictvím platformy finGOOD a Evropa Expres s.r.o. není výjimkou!

Tato společnost se do roku 2019 naplno věnovala expresní přepravě dodávkovými vozidly. V posledních dvou letech se zaměřila na mezinárodní kamionovou přepravu a právě to akcelerovalo její tržby a zvýšilo ziskovost.

Rok 2021 je pro Evropu Expres ve znamení silného růstu a převisu poptávky. Z nich se snaží vybrat nejen ty nejlukrativnější zakázky, ale hlavně zakázky dlouhodobého charakteru, které s vyšší pravděpodobností nebudou snadno podléhat výkyvům.

Paní Jana Jalůvková a pan Martin Štěpánek jsou jedinými společníky
a jednateli. Velmi rychle si uvědomili, že rychlý růst zvládnou jedině
s kvalitním a profesionálním týmem
, který stávajícím i novým zákazníkům poskytne odpovídající servis. Nyní se mohou spolehnout na svého dispečera, ekonoma i personalistu.

Dalším nezbytným dílkem skládačky při rychlém růstu společnosti je samozřejmě potřeba čerstvého kapitálu na investice - v tomto případě do vozového parku. Pro vykrytí nasmlouvaných, dlouhodobých zakázek potřebuje Evropa Expres 2 nové kamiony. Ty zároveň bude plné zajištění úvěru a pro maximální ochranu vaší investice budou po dobu splácení opatřeny GPS lokátory.

Vždyť objem fakturace stávajícím zákazníkům přesahuje 1,8 mil. Kč měsíčně a další spolupráce jsou právě v jednání. Podrobnosti o struktuře zákazníků naleznete po přihlášení v přiložené analýze. Tržby společnosti
v r. 2020 vzrostly meziročně o více než 70 % na 11,8 mil. Kč
a v roce 2021 se díky podepsaným i rozjednaným zakázkám pravděpodobně poprvé dostanou k 20 mil. Kč s EBITDA cca 5,7 mil.

S uvolňujícími opatřeními se kola ekonomiky opět roztáčí a po spolehlivé
a mezinárodní přepravě je stále rostoucí poptávka
. V Evropa Expres se rozhodli toho využít naplno a ukrojit si svůj díl!

Na co chceme půjčit

Rozšíření vozového parku o 2 nové kamiony

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr bude zajištěn firemní směnkou s avalem majitelů, notářským zápisem s přímou vykonatelností a zástavou movitého majetku (kamiony).