J&V Investments s.r.o.

Výnos7 % p.a.
Způsob spláceníBalonově
Splatnost36 měsíců
Úspěšně zainvestováno
Zainvestováno: 2 371 000 KčCíl: 2 200 000 Kč
Podílí se: 139 investorů100 %
Investice začala12. 4. 2021 v 15:00:00
Investice skončila25. 4. 2021 v 19:26:00

O společnosti

Zeptejte se dlouhodobě úspěšných investorů z libovolného oboru, co by udělali jinak, kdyby měli možnost vrátit čas. A ve většině případů se dozvíte, že by začali dříve. Vybudovat výnosné realitní portfolio chce svůj čas a každý měsíc a rok se počítají. Přesně toho si byl vědom i pan Vaculka, majitel a jednatel společnosti J&V Investments s.r.o.

Jan Vaculka oslaví v tomto roce teprve osmadvacáté narozeniny a přesto už má ve svém realitním portfoliu 6 bytů v Pardubicích a bytový dům o 7 jednotkách s přidruženým komerčním prostorem v Chrasti u Chrudimi. Celková hodnota jeho portfolia nyní dosahuje hodnoty přes 30 milionů Kč! To vše při velice nízkém poměru zadlužení formou bankovních hypoték, které každý měsíc umoří 4x nižší částkou, než kolik plně obsazené prostory generují.

Ptáte se, jak je to možné vzhledem k relativně nízkému věku jediného jednatele a majitele J&V Investmetns? Jan Vaculka k tomu říká:

“Rodičům dodnes vděčím za (z dnešního pohledu spíše symbolickou) pomoc, když jsem získal 150 tisíc korun ze stavebního spoření. To by ale nestačilo - pečlivě jsem zvažoval, jak s těmito penězi naložit a samozřejmě jsem také přiložil ruku k dílu. Podařilo se mi vydělat zajímavou částku během studií v USA a pak následnou prací v Praze pro zahraniční konzultantskou společnost. To už byl solidní základ pro prvotní vstup do světa nájemních realit.”

Zkrátka komu se nelení, tomu se zelení  a my si dovolíme ještě vypíchnout skutečnost, že Jan Vaculka má skvělý čich na vyhledávání zajímavých nemovitostí s potenciálem. Díky rekultivaci zanedbaných a nevyužitých nemovitostí na trh přináší dostupné a moderně pojaté bydlení, o které je zájem.

“Setkal jsem se s argumentem, že investoři do rezidenčních nájemních nemovitostí přispívají k současné situaci, kdy je nedostatek dostupných bytů na trhu. Není to však takto černobílé - vyhledávám nemovitosti, které k tomuto účelu neslouží nebo jsou v nevyhovujícím stavu. A následně v nich byty vznikají.dodává Vaculka.

A tak je tomu i v tomto případě, kdy jeho společnost J&V Investments realizuje nový záměr a obrací se na investory platformy finGOOD.

Základní informace

Název společnosti:J&V Investments s.r.o.
Idenfitikační údaje:08696403
Adresa:Češkova 1738/ 53002 Pardubice
Minimální akceptovaná částka:2 000 000 Kč

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se