Hutě Rezidence s.r.o.

Je známo, že o úspěchu investice do nemovitostí do velké míry rozhoduje lokalita a u developerského projektu zaměřeného na moderní rekreační objekt to platí dvojnásob.

zainvestováno z 4 000 000 Kč
5 000 000 Kč
projekt získal 84 investic
úrok6.50% splatnost18 měsíců způsob spláceníBalonově končí za
243 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Je známo, že o úspěchu investice do nemovitostí do velké míry rozhoduje lokalita a u developerského projektu zaměřeného na moderní rekreační objekt to platí dvojnásob.

S radostí vám proto představujeme investiční příležitost, ve které se snoubí nádherná vize moderní budovy s tradičními prvky a lukrativní, výborně situovaný pozemek, který se nachází na Šumavě, necelé 3 kilometry od Horské Kvildy.

Realitní trh je na svém historickém maximu a v minulém roce ještě posílil trend, který v nejbližších letech zřejmě nepoleví: lidé stále častěji ve volném čase utíkají z měst a hledají útočiště a odpočinek v přírodě.

Za tímto developerským počinem, který je nyní v iniciační fázi, stojí společnost BlackBird Real Estate (dále i BBRE), která pro účel tohoto projektu založila SPV Hutě Rezidence s.r.o. Společnost BlackBird Real Estate je nový podnikatelský subjekt působící na trhu realit. Disponuje zkušeným týmem v čele s realitním odborníkem a manažerem Janem Kotaškou, který se v minulosti podílel na developerských projektech skupiny Penta. Kromě rezidenčního developmentu se BlackBird Real Estate zaměřuje též na komerční development a pro své klienty řeší rovněž správu majetku. Stoprocentním vlastníkem společnosti je společnost JT Capital českého podnikatele Jiřího Trávníčka.

V rámci tohoto projektu tak vznikne cca 30 moderních rekreačních apartmánů s parkováním určených k celoročnímu užívání. Apartmány jsou v klidné lokalitě obce, v blízkosti lyžařských vleků a běžkařských tras. Velmi zajímavým bonusem je pak předkupní právo na 1 apartmán pro 3 investory, kteří v rámci této investiční příležitosti učiní nejvyšší investiční přísliby!

V současné době společnost BlackBird Real Estate finalizuje smlouvy s renomovaným architektem, který má v této lokalitě několik úspěšně realizovaných projektů. Podrobný projekt a kompletní dokumentace pro získání stavebního povolení by měl být dokončen 12/2021 nebo 01/2022. V rámci smlouvy s architektem bude zajištěn i autorský dozor a kompletní prováděcí dokumentace.

Připomínáme, že pro tento typ projektu je velmi vhodný úvěr s balonovou splátkou na konci období, který si BBRE také zvolilo a díky tomu získají naši investoři celkem 360 000 Kč výnos (při získání 100% cílové částky 4 mil. Kč). Spočítejte si rovnou v přehledné investiční kalkulačce, jaká porce tohoto zhodnocení připadné právě na Vaši investici!

Na co chceme půjčit

Cílovou částku využije BBRE na finalizaci přípravných prací projektu a dokončení veškeré projektové dokumentace a inženýrskou činnost pro získání stavebního povolení. Po získání stavebního povolení a výběru generálního dodavatele stavby, BBRE předpokládá, že úvěr vyplatí částečně z vlastních zdrojů a částečně formou projektového financování od jedné z největších českých bank.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr bude zajištěn směnkou s avalem společnosti BBRE Rezi Invest a.s., a zástavou pozemku v odhadované hodnotě cca 5,5 mil. Kč.

sídlo
Na poříčí 1071/17 11000 Praha