Crane Rental s.r.o.

Že je vám spol. Crane Rental povědomá? Ovšem! Do společnosti, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, jste měli možnost investovat začátkem září.

zainvestováno z 2 000 000 Kč
2 050 000 Kč
projekt získal 63 investic
úrok7.00% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
399 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Že je vám spol. Crane Rental povědomá? Ovšem! Do společnosti, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, jste měli možnost investovat začátkem září. Mezi investory měl Crane Rental úspěch, pojďme se tedy nejprve ohlédnout za fungováním této flexibilní půjčovny jeřábů v posledních měsících.

Investiční doporučení vycházející z ekonomické a byznysové analýzy přiřklo společnosti Crane Rental možnost čerpat úvěr až 4,5 mil. Kč, které jsme rozdělili do dvou tranší kvůli maximální možné ochraně kapitálu našich investorů. První tranše ve výši 2 mil. Kč byla zafinancována před uplynutím lhůty a pro silný zájem investorů byla navýšena o 20 %. Celkově tak společnost získala 2,4 mil. Kč, které využila pro nákup nových jeřábů, které se staly součástí zajištění poskytnutého úvěru.

Pro novou techniku měli v Crane Rentalu již předem nasmlouvané zakázky, a proto ihned po zakoupení byly jeřáby pronajaty a vydělávají nejen na sebe, ale i našim investorům.

Vzhledem k rostoucí poptávce se společnost rozhodla prostřednictvím naší crowdfundingové platformy financovat nákup dalších dvou jeřábů a vy tak máte možnost investovat do 2. tranše. Připomeňme si, že díky solidnímu odhadu poptávky, výborným znalostem trhu a dlouhým čekacím lhůtám u konkurence udeřila společnost hřebíček na hlavičku a podařilo se jí velice rychle vytížit všechny jeřáby, které jsou nyní pronajaté v průměru 10 měsíců v roce. Právě tohle jsou výhody investování do společnosti, jejíž poptávku příliš neovlivňují aktuální koronavirová opatření - projekty jsou totiž plánovány dlouho dopředu.

Pokud jste první tranši nestihli nebo jste si prvotní investicí ověřili a potvrdili, že společnost doručuje, co slíbila, určitě zvažte investici i do 2. tranše tohoto úvěru, který bude opět zajištěn nově nakoupenou technikou. Více podrobností o zajištění naleznete v analýze a teaseru (pro přihlášené).

Na co chceme půjčit

Společnost chce poskytnutý úvěr využít k nákupu dalších dvou jeřábů.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn avalovanou směnkou a zástavou dvou jeřábů v hodnotě převyšující 2 mil. Kč

sídlo
Kurzova 2222/16 15500 Praha