IQ Industrial Solutions s.r.o.

Společnost IQ Industrial Solutions s.r.o. se specializuje na zakázkovou i sériovou výrobu širokého spektra svařovaných a šroubovaných ocelových konstrukcí a výrobků z kovů

zainvestováno z 1 000 000 Kč
1 200 000 Kč
projekt získal 35 investic
úrok11.00% p.a. splatnost12 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
496 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost IQ Industrial Solutions s.r.o. (dále jen IQIS) se specializuje na zakázkovou i sériovou výrobu širokého spektra svařovaných a šroubovaných ocelových konstrukcí a výrobků z kovů.

IQIS má pod palcem nejen samotnou výrobu, ale i navázané služby, takže svým klientům dokáže zajistit servis od A do Z:

Vlastní zkušený tým projektantů je připraven navrhnout a optimalizovat projekt podle požadavků zákazníka s využitím moderních a profesionálních 3D softwarů. Po samotné výrobě zajišťuje pro zákazníky i samotnou montáž prostřednictvím vlastních montážních týmu, což společnosti zajišťuje vysokou flexibilitu. A nad to, pro své klienty zajistí i dopravu vyrobené konstrukce prostřednictvím vlastních vozidel nebo s pomocí smluvních přepravců.

O tom, že tento mix výroby a komplexních služeb funguje svědčí nejen více než 5 letá historie společnosti, ale hlavně výborné klientské reference. Neváhejte se podívat i na web společnosti na realizované projekty.

V poslední době se investoři nejčastěji zajímají o vliv tzv. covid krize na byznys investovaných společností a zde je potřeba zmínit, že pro IQIS bylo nedávné období převážně pozitivní. Díky tomu, že 2 přímí konkurenti ze stejného okresu ukončili v nedávné době svou činnost, převzal IQIS i některé jejich zakázky. A i kdyby k tomu nedošlo, zakázky tohoto typu jsou plánované dlouho dopředu, takže ani relativně krátkodobé restrikce neměly na byznys společnosti zásadní vliv. Navíc, společnost zatím nemusela přistoupit ani k propouštění či snižování platů!

A poptávka po čerstvém investičním kapitálu pramení právě z nutnosti ufinancovat nejen nově získané zakázky, které by byla škoda nechat si protéct mezi prsty, ale také dlouhodobější a dříve podepsané zakázky.

Na co chceme půjčit

Cílovou částku IQIS využije pro financování nákupu materiálu pro stavbu nového univerzitního kampusu v Ostravě, na kterém se přímo podílí. Zjednodušeně řečeno, materiál a stavbu je potřeba proplatit ihned, ale splatnost je u této (pro IQIS průlomové) zakázky až několik měsíců. I to je důvod, proč společnost žádá o úvěr pouze na 12 měsíců a zároveň příležitost pro investory, kteří mohou touto investicí velmi nadstandardně zhodnotit kapitál.

Jaké jistoty nabízíme
Úvěr bude zajištěn firemní směnkou s avalem majitelů a notářským zápisem
sídlo
Hluboká 1234/2a 73535 Horní Suchá