Car Service Partner s.r.o.

Do společnosti Car Service Partner s.r.o. měli investoři na finGOODu možnost investovat poprvé již v roce 2018, kdy společnost získala rekordních 9,3 mil. Kč.

zainvestováno z 3 000 000 Kč
2 070 000 Kč
projekt získal 69 investic
úrok8.00% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
516 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Do společnosti Car Service Partner s.r.o. měli investoři na finGOODu možnost investovat poprvé již v roce 2018, kdy společnost získala rekordních 9,3 mil. Kč. Nutno podotknout, že kdo již tenkrát do Car Service Partner investoval, získává dodnes měsíční splátky s přesností švýcarských hodinek včetně solidního zúročení.

Car Service Partner rozvíjí i nadále pod značkou Cash4Car svoje služby a nyní by pro rychlejší akceleraci svého byznysu rádi využili čerstvého kapitálu. Pojďme si proto představit aktuální podobu této prosperující společnosti.

Byznys Cash4Car stojí na několika klíčových pilířích: nákup a prodej nových luxusních a sportovních vozů, financování vozidel formou firemního zpětného leasingu osobních vozů a dále pak zástavy vozidel, kde od roku 2015 obsloužila společnost již 15 tisíc zákazníků a i přesto, že koronavirová opatření se jejího byznysu samozřejmě také dotkla, tak má výborně našlápnuto k dalšímu růstu. Naopak v poslední době se právě byznysu se zástavami skvěle daří. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že nabízí zajímavý finanční produkt s rychlým vyřízením a profesionální a proklientský přístup s kompletním zajištěním služeb, které klienti mohou vyřídit na 15ti pobočkách v ČR a na 2 na Slovensku.

A proč by tato investiční příležitost neměla uniknout pozornosti investorů? Solidní ziskovost, spolehlivé splácení předchozího úvěru a nízká zadluženost společnosti jsou klíčovými faktory! K tomu si přičtěte čitelný byznys model a nadstandardní zúročení ve výši 8 % p.a.! Cash4Car navíc deklaruje, že mnoha jejich klientům pomohli ve svízelné životní situaci a ti se k nim v případě potřeby rádi vrací. Díky profesionálnímu přístupu ze strany Cash4Car nemají potřebu vyhledávat konkurenční produkt, což je také solidní vizitka.

V posledních měsících se management Cash4Car maximálně věnoval optimalizaci a vyladění klíčových provozních a smluvních aspektů všech svých aktivit. S ohledem na to upravil jednak smluvní dokumentaci, aby byly zájmy společnosti ještě lépe chráněny a dále zefektivnil a zintenzivnil vymáhací proces, který je aktuálně nastavený tak, aby byly případné komplikace se splácením ze strany klientů dořešeny nejpozději do 30ti dní po splatnosti. To je v porovnání s bankovními nebo jinými finančními službami v ČR i na Slovensku bezkonkurenčně nejrychlejší proces.

Na co chceme půjčit

Financování výkupu aut a zpětných leasingů je finančně náročný business. Aby společnost mohla i nadále růst a profesionalizovat toto odvětví, potřebuje navýšit o další kapitál, který jí umožní plnit business plány.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn korporátní směnkou s avalem společníka

sídlo
Na poříčí 1071/17 11000 Praha