Poháry Bauer s.r.o.

Tato společnost je opředená aurou vítězství nejen kvůli svému sortimentu (poháry, trofeje,…), ale hlavně proto, že v době rozsáhlých opatření nezaváhala a bleskově rozšířila své portfolio o ochranné sanitární zástěny pro provozovny, obchody či lékárny.

zainvestováno z 2 000 000 Kč
2 090 000 Kč
projekt získal 96 investic
úrok8.00% p.a. splatnost24 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
556 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Poháry Bauer s.r.o. je společnost opředená aurou vítězství - nejen kvůli tomu, že vyrábí a prodává sportovní ocenění, poháry, trofeje a další předměty spojené s úspěchem, ale hlavně proto, že v době nedávné koronavirové krize nezaváhala a bleskově rozšířila svou výrobu a obchodní aktivity o ochranné sanitární zástěny pro provozovny, obchody či lékárny.

Slovy majitele a jednatele pana Martina Sojky: “Za více než 15 let naší existence jsme si již prošli ledasčím, ale hlavně jsme se naučili nepřešlapovat na místě a ihned hledat efektivní řešení”. A to se vyplatilo i tentokrát!

Tržby v posledních 4 letech výrazně rostou (viz. analýza a teaser) a jediné zakopnutí přišlo na konci prvního kvartálu 2020, kdy se prodej pohárů a trofejí na krátkou dobu zastavil. I přes to ve společnosti očekávají sice nižší obrat, ale vyšší ziskovost - budou totiž vyprodávat skladové zásoby bez dalších vícenákladů. Díky aktuálnímu rozvolňování koronavirových opatření se opět začínají poháry prodávat, takže společnost stihne svou hlavní sezónu, která je od června do září.

Pokud na finGOODu investujete již nějaký ten pátek, jistě vám Poháry Bauer nejsou neznámé. V roce 2018 investoři poskytli prostřednictvím naší platformy této společnosti první úvěr ve výši 2,2 mil. Kč a ta je nezklamala - splátky platila jako pověstné švýcarské hodinky a k doplacení prvního úvěru chybí už jen 3 poslední splátky.

Čerstvý kapitál, pro který si společnost přichází nyní, využije z menší části k předčasnému splacení prvního úvěru, který tím refinancuje, a z větší části k provoznímu financování.

Podtrženo, sečteno, k investici vám tímto nabízíme společnost s dlouholetou historií, jejíž výrobky se ve skladu “nezkazí”, čísla dlouhodobě rostou a jako bonus: Poháry Bauer již na finGOODu prokázaly svou spolehlivost.

Tuto investici zveřejňujeme pouze na 15 dní - pojďte do toho s námi a zhodnoťte svůj kapitál o nadstandardních 8 % p.a.

Na co chceme půjčit

Společnost získané prostředky použije především na provozní financování.

Jaké jistoty nabízíme

Společnost nabízí zajištění formou firemní směnky s avalem + notářský zápis s přímou vykonatelností.

sídlo
Jandova 3/10 139 00 Praha 9