Jarošovský pivovar a.s.

Věhlasný pivovar s historií sahající až do 17. století má velké plány. Přečtěte si více informací a buďte součástí jeho expanze.

zainvestováno z 2 000 000 Kč
2 000 000 Kč
projekt získal 84 investic
úrok7.00% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
768 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?
Česko má pověst pivní velmoci a proto se u nás kolem tohoto zlatavého moku točí i solidní business. Pryč je doba, kdy se zákazník spokojil s nevýraznými pivy z velkopivovarů. Nabídka na dnešním trhu je díky více než 440 minipivovarům velice pestrá a zákazníci tak mohou experimentovat a vybírat si ze široké škály zajímavých, netradičních piv. A právě proto se na trhu daří i Jarošovskému pivovaru, jehož historie sahá až do 17. století. Opětovný lesk však tato značka získává v posledních 3 letech pod novým vedením, které má s vařením piva v Jarošově velké plány! (Už jste viděli videorozhovor s panem Miroslavem Haraštou, ředitelem pivovaru? Doporučujeme!)
Na co chceme půjčit
Jarošovský pivovar využije získané finanční prostředky od investorů především na provozní financování. Nákup nových KEG vratných sudů (tyto sudy jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zaručuje delší zachování vychlazeného obsahu) a také chmele umožní Jarošovskému pivovaru mimo jiné zvýšit objem produkce piva.
Jaké jistoty nabízíme
Společnost má poměrně krátkou podnikatelskou historii, jelikož byla založena v roce 2015. Jarošovský pivovar se svým investorům zaručuje prostřednictvím firemní směnky s avalem. Důkladnou lustrací však nebyla zjištěna žádná výrazně negativní informace a společnost má kladnou EBITDA.
sídlo
Pivovarská 303 68601 Uherské Hradiště