Jarošovský pivovar a.s.

Úspěšně zainvestováno
Výnos
7 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 082 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 2 082 000 Kč / 2 000 000 Kč Podílí se 84 investorů

Základní informace

  • Pivovarská 303 68601 Uherské Hradiště

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Jarošovský pivovar a.s.

Příběh

Česko má pověst pivní velmoci a proto se u nás kolem tohoto zlatavého moku točí i solidní business. Pryč je doba, kdy se zákazník spokojil s nevýraznými pivy z velkopivovarů. Nabídka na dnešním trhu je díky více než 440 minipivovarům velice pestrá a zákazníci tak mohou experimentovat a vybírat si ze široké škály zajímavých, netradičních piv. A právě proto se na trhu daří i Jarošovskému pivovaru, jehož historie sahá až do 17. století. Opětovný lesk však tato značka získává v posledních 3 letech pod novým vedením, které má s vařením piva v Jarošově velké plány! (Už jste viděli videorozhovor s panem Miroslavem Haraštou, ředitelem pivovaru? Doporučujeme!)

Na co chceme půjčit

Jarošovský pivovar využije získané finanční prostředky od investorů především na provozní financování. Nákup nových KEG vratných sudů (tyto sudy jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zaručuje delší zachování vychlazeného obsahu) a také chmele umožní Jarošovskému pivovaru mimo jiné zvýšit objem produkce piva.

Jaké jistoty nabízíme

Společnost má poměrně krátkou podnikatelskou historii, jelikož byla založena v roce 2015. Jarošovský pivovar se svým investorům zaručuje prostřednictvím firemní směnky s avalem. Důkladnou lustrací však nebyla zjištěna žádná výrazně negativní informace a společnost má kladnou EBITDA.