Kilpi - nový cíl 3 600 000 Kč

Funkční a spolehlivé outdoorové oblečení

zainvestováno z 3 000 000 Kč
3 560 000 Kč
projekt získal 49 investic
úrok5.50% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
844 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?
Mladá dynamicky se rozvíjející společnost PONATURE s.r.o., která designuje, vyvíjí nové technologie a hlavně vyrábí značku Kilpi. Nabízí technické oblečení s osobitým designem, se silnou značkou, kterou prodává do 40 zemí světa. Kilpi nechce zůstat pouze u domácího trhu ani u toho evropského, ale chce vyrůst do formátu celosvětově známé značky.

Bonusy pro investory

- pro prvních 30 investorů s nejvyšší investicí 20% sleva na nákupy po celou dobu splácení úvěru, tj. 36 měsíců
- 5 000 Kč poukaz pro investory se 3 nejvěšími investicemi - lze uplatnit v eshopu a ve vybraných prodejnách
Na co chceme půjčit
Prostředky použijeme k přechodu na nový Warehouse management system, který umožní plnou automatizaci skladovacích procesů od objednání zboží až po jeho expedici. Díky zefektivnění a implementaci nových logistických procesů: • zrychlíme skladové operace • zajistíme přesnost a včasnost dodávek zboží • můžeme provádět inventury rychleji a online • snížíme náklady a zvýšíme efektivitu práce ve skladu
Jaké jistoty nabízíme
Potenciální přínosy se ukážou v krátkodobém horizontu na více úrovních a tím je riziko rozprostřeno. Máme za sebou audit logistických procesů a přesný plán změn, se kterým jsme již začali a 1. etapa zavádění nových logistických procesů startuje v srpnu 2019.
sídlo
U Hrůbků 251/119 70900 Ostrava