Car Service Group CZ

Cash4Car pomáhá svým klientům řešit nenadálé výpadky v cash-flow zástavou jejich automobilu.

zainvestováno z 15 000 000 Kč
9 311 000 Kč
projekt získal 58 investic
úrok9.00% p.a. splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
1121 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?
Česká společnost Car Service Group CZ, s.r.o. provozuje službu Cash4Car. Na trhu jsme pro naše klienty důvěryhodným partnerem, na kterého se obrací a řeší s ním nenadálé výpadky v cash-flow. Klienti mohou získat peníze a jako protihodnotu dají do zástavy svůj automobil, který mohou nadále používat. Úspěšně se nám daří také na Slovensku a startujeme i na polském trhu. Své služby neustále rozšiřujeme, dnes nabízíme též financování nákupu nákladních vozů, historických a luxusních automobilů.
Na co chceme půjčit
Projekt financování nákupu nákladních vozů, historických a luxusních automobilů je pro nás velkou příležitostí k rozšíření našich služeb. Na trhu je to služba unikátní a velmi žádaná. Oproti financování nákupu automobilů bankou jsme pružnější a nezávislí. Právě pro financování tohoto projektu hledáme investici.
Jaké jistoty nabízíme
Naše služba má velký potenciál a je o ni zájem. Cash4Car nabízí klientům širokou škálu řešení. I proto je tato služba úspěšná, letos má plánovaný obrat ve výši sta milionů korun, úspěšně se uvedla na Slovensku a další expanzi startuje v Polsku. A na klíčovém domácím trhu má značka Cash4Car stále lepší zvuk. Věříme, že naše profesionalita a znalost trhu jsou pro investory potřebným zajištěním.
sídlo
Na poříčí 1071/17 110 00 Praha 1