TM Moravia transport

Dynamicky rostoucí přepravní společnost, která se specializuje na mezinárodní dopravu po celé Evropě.

zainvestováno z 1 500 000 Kč
1 466 000 Kč
projekt získal 56 investic
úrok10.00% p.a. splatnost40 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
1154 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?
Společnost TM Moravia transport, s.r.o. je přepravní společnost, která podniká v tomto oboru již pět let. V posledním roce jsme zaznamenali velký posun ve svém dynamickém rozvoji transformací na s.r.o. Specializujeme se mezinárodní dopravu po celé Evropě a naší konkurenční výhodou je rychlejší, operativnější a pružnější přístup ve vyřizování zákazech přepravy v Evropě. Výhodou naší firmy je také její umístění na hranicích Polska a Slovenska, v městě Jablunkov.
Na co chceme půjčit
Naše firma od svého vzniku meziročně roste o 30 - 40%, náš úspěch je dán znalostí trhu a zákazníků, ale také naší strategií postupného růstu. Jsme si vědomi, že další rozvoj jsme schopni zajistit pouze další investicí, která bude použita na vybudování expresního dispečinku a na nákup cisterny, na kterou máme zajištěny dlouhodobé zakázky. Chceme tím zajistit zlepšení služeb zákazníkům a rozšíření nabídky našich služeb.
Jaké jistoty nabízíme
Finanční prostředky, které získáme od investorů budou investovány do vozového parku a logistiky, což nám umožní uspokojit vyšší objem zakázek zhruba o 40%, zakázek, které v současné době musíme odmítat. Naší filozofií firmy je vždy mít "zaplacené účty".
sídlo
č.p. 1172 739 91 Jablunkov