TM Moravia transport

Úspěšně zainvestováno
Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
40 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 466 000 Kč / 1 500 000 Kč
Zainvestováno 1 466 000 Kč / 1 500 000 Kč Podílí se 56 investorů

Základní informace

  • č.p. 1172 739 91 Jablunkov

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti TM Moravia transport

Příběh

Společnost TM Moravia transport, s.r.o. je přepravní společnost, která podniká v tomto oboru již pět let. V posledním roce jsme zaznamenali velký posun ve svém dynamickém rozvoji transformací na s.r.o. Specializujeme se mezinárodní dopravu po celé Evropě a naší konkurenční výhodou je rychlejší, operativnější a pružnější přístup ve vyřizování zákazech přepravy v Evropě. Výhodou naší firmy je také její umístění na hranicích Polska a Slovenska, v městě Jablunkov.

Na co chceme půjčit

Naše firma od svého vzniku meziročně roste o 30 - 40%, náš úspěch je dán znalostí trhu a zákazníků, ale také naší strategií postupného růstu. Jsme si vědomi, že další rozvoj jsme schopni zajistit pouze další investicí, která bude použita na vybudování expresního dispečinku a na nákup cisterny, na kterou máme zajištěny dlouhodobé zakázky. Chceme tím zajistit zlepšení služeb zákazníkům a rozšíření nabídky našich služeb.

Jaké jistoty nabízíme

Finanční prostředky, které získáme od investorů budou investovány do vozového parku a logistiky, což nám umožní uspokojit vyšší objem zakázek zhruba o 40%, zakázek, které v současné době musíme odmítat. Naší filozofií firmy je vždy mít "zaplacené účty".