REMOSKA s.r.o.

Výnos11 % p.a.
Způsob spláceníBalonově
Splatnost12 měsíců
Úspěšně zainvestováno
Zainvestováno: 26 016 500 KčCíl: 50 000 000 Kč
Podílí se: 714 investorů53 %
Investice začala22. 9. 2022 v 23:59:50
Investice skončila6. 10. 2022 v 23:59:50

O společnosti

Remoska

Tradice, inovace a atraktivní investice

  • Plně zajištěno nemovitostí v hodnotě 75 mil. Kč
  • Dlouhodobě zisková společnost
  • 65 let tradice

Společnost Remoska® je tradiční česká značka, která na trhu působí již 65 let. Většina zákazníků ji velmi dobře zná jako výrobce pečících mís tzv. "Remosek". Ty díky kvalitě zpracování i své funkčnosti v mnohých domácnostech stále fungují a pečou i po mnoha desetiletích od své výroby. Zákazníci dnes vnímají značku jako silný lovebrand a synonymum poctivého českého výrobku, který přetrvává po generace. To je zkrátka pověst, kterou si společnost musí poctivě vydobýt a nevznikne přes noc.

Společnost však nezůstává jen u pečicích mís. Celý brand se jí v posledních letech povedlo přivést do 21. století a mění i jeho vnímání na trhu. Ze synonyma jednoho produktu se Remosce daří budovat značku kuchyňského vybavení. Portfolio rozšířili o kvalitní kuchyňské nádobí, elektrospotřebiče i designový multicooker a příslušenství.

Nejmodernější technologie ve střední Evropě

V tradici kvalitní české značky se rozhodli pokračovat i nadále a ve společnosti chtějí i v budoucnu držet kompletní výrobu svých produktů v České republice. Proto také Remoska buduje nový automatizovaný a plně digitalizovaný výrobní závod, který bude v tomto oboru nejmodernějším závodem ve střední Evropě.

Výstavbou výrobního závodu v Kopřivnici se společnosti otevřou dveře mnoha nových příležitostí. V rámci firmy již nyní vznikají základy nové divize, která se zabývá rozjezdem OEM produkce pro značky nejen z České republiky, ale především z dalších evropských států.

S využitím těchto nových technologií se Remoska stane jedním z předních evropských výrobců nádobí. Vysoká míra automatizace přinese schopnost nabízet produkty za konkurenceschopné ceny.

Výrobní závod Remoska

Tradiční technologie v moderním designu

Díky příkonu mezi 400 až 610 W pečicí mísy Remoska vždy byly a stále jsou považovány za jedny z nejúspornějších spotřebičů na trhu. Snahou společnosti je i nadále zákazníkům poskytovat spotřebiče s nízkou spotřebou. O minimalizaci uhlíkové zátěže usiluje nejen u samotných spotřebičů, ale také při veškeré své činnosti od výroby počínaje až po logistiku a nakládání s odpady. Cílem Remosky je v horizontu 5 let dosáhnout uhlíkové neutrality.

Milena Grenfell-Baines alias Lady Remoska
Milena Grenfell-Baines alias Lady Remoska

Remoska do královské rodiny

Milena Grenfell-Baines alias Lady Remoska se postarala o popularizaci Remosky v zahraničí. Stojí za ní velmi silný příběh, kdy byla jako jedno z posledních dětí, zacháráněna Nicholasem Wintonem před nacistickou genocidou.

Když Lady Remoska zjistila, že v Anglii nikdo Remosku nezná, domluvila se přímo s českým výrobcem a představila ji britskému trhu. V současnosti je Remoska na britských ostrovech velmi populární a prodalo se už několik desítek tisíc kusů. Darem ji obdržel dokonce i současný král.

Investice do dalšího rozvoje

Vybrané peníze společnost využije k předfinancování již schválené dotace na nákup technologií. Ta bude společnosti zaplacena po dokončení projektu.

Pokud se investice nevybere za stanovený čas, bude prodloužena o dalších 7 dní. Po uplynutí této doby bude investice ukončena a společnost Remoska akceptuje vybranou částku. Investice tak bude s jistotou realizována.

Základní informace

Název společnosti:REMOSKA s.r.o.
Idenfitikační údaje:01885219
Adresa:Markova 1768/ 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Minimální akceptovaná částka:50 000 000 Kč

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se