Finservice CZ s.r.o.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
5 dní
Zainvestováno 4 142 500 Kč / 9 500 000 Kč
Zainvestováno 4 142 500 Kč / 9 500 000 Kč Podílí se 360 investorů
Pro investování se přihlašte

Základní informace

  • Bezručova 59 73581 Bohumín

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Finservice CZ s.r.o.

Příběh

Společnost Finservice CZ je vlastněna a provozována bohumínskými rodáky a spolužáky pány Ing. Angelem Bratovanovem a Ing. Davidem Matejovem. Prvně jmenovaný se pohybuje 28 let na poli zprostředkování finančních produktů, zatímco druhý byl 15 let ředitelem divize v nadnárodní společnosti.

V portfóliu skupiny najdeme nejrůznější nemovitosti, a to od rekreačních objektů, penzionů, přes bytové fondy, kancelářské prostory, pozemky až po 6 800 m2 průmyslových hal v centru Brna. Téměř všechny nemovitostí se nachází na území Moravy.

Prostředky získané prostřednictvím Fingoodu využijí na rekonstrukci, modernizaci a umoření bankovního úvěru bytového domu v Bohumíně a administrativní objekt na náměstí v Bruntále, kde jsou nájemníci z řad bank, advokacie, lékařství, ale taky běžných služeb jako jsou kosmetika, kadeřnictví atp.

Část financí bude sloužit k pořízení fotovoltaické elektrárny pro hotel Jelenovská v Bílých Karpatech, který pánové v loňském roce pořídili a modernizují a společnost FINSERVICE CZ jej provozuje.

Projekt bude rozdělen do několika samostatných tranší dle aktuálních požadavků cashflow celého záměru a plně zajištěn nemovitostmi.