HENDERSON Invest s.r.o.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
7 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 6 188 500 Kč / 5 880 000 Kč
Zainvestováno 6 188 500 Kč / 5 880 000 Kč Podílí se 256 investorů

Základní informace

  • Písecká 1967/5 13000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti HENDERSON Invest s.r.o.

Příběh

Společnost HENDERSON Invest s.r.o. se zaměřuje na rekonstrukce, prodej a pronájem nemovitostí. Pan Savynets, její majitel, stojí v čele hned několika úspěšných firem podobného zaměření, které během 8 let svého působení dokončily přes 150 projektů.


Se svým 50-členným týmem interních i externích spolupracovníků se nyní pustil do rekonstrukce historického bytového domu, který stojí v centru Mladé Boleslavi. V něm vzniká 9 bytových a 1 nebytová jednotka.


Bytový dům slouží zároveň jako zástava projektu. LTV dosahuje hodnoty 77 %. V pokročilejších fázích prostavěnosti a s rostoucí hodnotou nemovitosti pak LTV ještě značně poklesne. Po dokončení rekonstrukce dosáhne totiž odhadovaná hodnota domu 32 mil. korun!


Předchozí tranše pokryla náklady na bourací a přípravné práce, nyní bude poskytnuté financování využito k samotné rekonstrukci nemovitosti.


Velkou výhodou pro investory i zákazníky společnosti je ochota využívat v tomto poměrně tradičním odvětví moderní technologie. V HENDERSON Invest s.r.o. totiž používají aplikaci online stavebního deníku. V ní lze pohodlně z mobilu nebo počítače sledovat důležité aspekty projektu. Mezi nimi např. prostavěnost, klientské změny, dodržování rozpočtu a další.