HENDERSON Invest s.r.o.

Výnos
10.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
8 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 581 000 Kč / 2 375 000 Kč
Zainvestováno 2 581 000 Kč / 2 375 000 Kč Podílí se 84 investorů

Základní informace

  • Písecká 1967/5 13000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti HENDERSON Invest s.r.o.

Příběh

Společnost HENDERSON Invest s.r.o. se zaměřuje na rekonstrukce, prodej a pronájem nemovitostí. Pan Savynets, její majitel, stojí v čele hned několika úspěšných firem podobného zaměření, které během 8 let svého působení dokončily přes 150 projektů.
Se svým 50-členným týmem interních i externích spolupracovníků se nyní pustil do rekonstrukce historického bytového domu, který stojí v centru Mladé Boleslavi. V něm buduje 9 bytových a 1 nebytovou jednotku. Na několik bytů má již předjednaný prodej.
Bytový dům slouží zároveň jako zástava projektu. LTV dosahuje hodnoty 77 %. V pokročilejších fázích prostavěnosti a s rostoucí hodnotou nemovitosti pak LTV ještě značně poklesne. Po dokončení rekonstrukce dosáhne totiž odhadovaná hodnota domu 32 mil. korun!


Velkou výhodou pro investory i zákazníky společnosti je ochota využívat v tomto poměrně tradičním odvětví moderní technologie. V HENDERSON Invest totiž používají E-kontrolu v podobě online stavebního deníku. V něm lze pohodlně z mobilu nebo počítače sledovat důležité aspekty stavby či rekonstrukce. Mezi nimi např. prostavěnost, klientské změny, dodržování rozpočtu a další.
Jedná se o druhou tranši této investiční příležitosti. Tu první podpořilo 146 investorů a společnost HENDERSON Invest se jim za projevenou důvěru odměňuje příkladným a spolehlivým splácením.

Na co chceme půjčit
Společnost získané finance použije na rekonstrukci bytového domu.