Slezskomoravská developerská s.r.o.

Výnos11.5 % p.a.
Způsob spláceníBalonově
Splatnost22 měsíců
Úspěšně zainvestováno
Zainvestováno: 16 608 500 KčCíl: 16 000 000 Kč
Podílí se: 590 investorů100 %
Investice začala6. 5. 2022 v 11:30:00
Investice skončila23. 5. 2022 v 11:30:00

O společnosti

Jméno Slezskomoravská developerská je pro investory naší platformy stálicí. V čele společnosti stojí pan Marek Skubida, který již v minulosti mnohokrát projevil výbornou intuici a talent pro vyhledávání atraktivních developerských příležitostí a jinak tomu není ani u této příležitosti.

K jeho úspěchům můžeme připsat projekt výstavby 14 moderních řadových a 25 rodinných domů v oblasti města Bohumín nebo nákup a přípravu lukrativních stavebních pozemku v obci Orlová.

Nejen tyto, ale i mnoho dalších projektů bylo realizováno díky financování získanému od investorů prostřednictvím platformy Fingood.
Odměnou všem investorům je nadstandardní zhodnocení vložených prostředků a také výborné zajištění všech projektů.


Tentokrát chce společnost využít získaný kapitál k refinancování již proběhlého nákupu pozemků v obci Horní Lhota. Společnost poté aplikuje svůj osvědčený recept, kdy pozemky zasíťuje a tím znásobí jejich hodnotu. Jedná se tak o poměrně rychlý a přehledný projekt s předem jasně naplánovanou ekonomikou i časovou osou.


Veškeré podrobnosti o tomto projektu a výsledcích společnosti Slezskomoravská developerská naleznete v přiložených dokumentech (pro přihlášené investory)

Pozemek poslouží k zajištění této investiční příležitosti. Jeho hodnota byla znalcem oceněna na 18,8 mil. Kč. Po stavebních úpravách jeho hodnota vzroste na 27,6 milionů korun.


LTV u tohoto projektu je velmi rozumných 85 %. To, spolu s lukrativním výnosem 11,5 % p.a. na 14 měsíců, nabízí investorům excelentně zabezpečenou investiční příležitost.


Jakou filozofii společnost Slezskomoravská developerská ve svém oboru vyznává a proč v mnoha věcech předběhla developerské giganty typu Skanska, si můžete připomenout v rozhovoru s Pavlem Glincem, CFO této společnosti. Podívat se na rozhovor >>

Základní informace

Název společnosti:Slezskomoravská developerská s.r.o.
Idenfitikační údaje:05000734
Adresa:Příkrá 396/13 72528 Ostrava
Minimální akceptovaná částka:12 000 000 Kč

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se