Český ráj outdoor s. r. o.

zainvestováno z 3 000 000 Kč
3 000 000 Kč
projekt získal 206 investic
úrokMůže být aplikován poplatek z výnosu.
Více informací.
10.00% p.a.Ikona info
splatnost36 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
20 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Pokud hledáte investiční příležitost do společnosti, která je na trhu již od roku 1993, působí v odvětvích, které Češi milují (outdoor a cyklistika), dlouhodobě roste a navíc spolehlivě platí své závazky, zbystřete!
To však není zdaleka vše, co společnost Český ráj outdoor s.r.o. (dále i ČRO) investorům nabízí. Za zmínku jistě stojí i stabilní rozkročení mezi offline a online a v neposlední řadě pak zhodnocení 10% ročně formou anuitních splátek.

ČRO v číslech
V minulém roce společnost utržila 66,1 mil. Kč a meziročně si tak polepšila o 26 %, a to primárně díky expanzi a včasnému předzásobení. Předběžná čísla za první kvartál 2022 ukazují tržby 25 mil. Kč.
Přestože si společnost udržela obchodní marži 30 %, nedosahovala v analyzovaném období kladného hospodářského výsledku kvůli plánovaným investicím do nové prodejny, vstupu do odvětví cyklistiky či expanzi na nové trhy, ale to se v tomto roce změní.
Bod zvratu je v plánu při tržbách na úrovni 75 mil. Kč, ke kterému se ČRO rychle přiblíží s příchodem plné cyklistické sezony.
V zisku by se tak společnost měla dle plánu ocitnout ještě před začátkem štědrého vánočního období.

Kdo za společností stojí?
ČRO založil Jakub Zítka již v roce 1993 a využil tak hladu po kvalitním a v té době nedostupném outdoorovém vybavení. V roce 2002 se k němu připojil Jakub Žďánský, který si svou cestu prošel poctivě od brigádníka přes vedoucího obchodu po současnou pozici jednatele a spolumajitele.
Společnost prošla za téměř tři dekády proměnou z malé prodejny v Mladé Boleslavi do dnešní podoby o rozloze prodejní plochy 700 m2. ČRO má vlastní sklad, moderní eshop s robustní logistikou a odbytem zajištěným i prostřednictvím Amazonu, Mallu nebo v obchodním řetězci Kaufland.

Možná je vám Český ráj outdoor povědomý…
Společnost získala důvěru 118 investorů platformy Fingood již v roce 2020 a mohla tak financovat svou expanzi a s tím spojenou potřebu větších skladových zásob. Investorům se odměnila solidní platební morálkou.

I vy nyní můžete svou investicí podpořit další rozvoj dobře vedené společnosti s dlouholetou historií a získat 10% zhodnocení formou anuitních splátek!sídlo
Staroměstské náměstí 150/ 29301 Mladá Boleslav