Work Partners

Specializovaná personální agentura, která spojuje profesionály ve strojírenství a automobilovém průmyslu se zaměstnavateli.

zainvestováno z 1 300 000 Kč
908 000 Kč
projekt získal 52 investic
úrok10.00% p.a. splatnost30 měsíců způsob spláceníAnuitně končí za
1156 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?
Společnost Work Partners s.r.o. vznikla v roce 2014 s cílem pomoci firmám při vyhledávání nových zaměstnanců. Jednotlivcům nabízí pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v databázi uchazečů o nové zaměstnání. Agentura se zaměřuje především na zprostředkování nabídky práce z oborů strojírenství, automotive a elektrotechnika. Mezi její významné klienty patří například Škoda Transportation či Strojírny a stavby Třinec, spadající pod Třinecké Železárny.
Na co chceme půjčit
Kvalitní zaměstnanci jsou v dnešní době to nejcennější pro každou zdravou společnost, zejména to platí v oborech, na které se specializujeme, což je strojírenství a automobilový průmysl. Personální agentura je pro tyto společnosti klíčovým partnerem. Cítíme, že si trh žádá kvalitnější, flexibilnější a rychlejší spolupráci v našem oboru podnikání. Proto bychom rádi investovali do rozvoje naší společnosti, a právě finanční prostředky získané od investorů v rámci platformy finGOOD, se nám zdají tou nejlepší cestou k našemu růstu. Investice do našeho projektu podpoří nábor kvalitních zaměstnanců se správnou kvalifikací do českých firem.
Jaké jistoty nabízíme
Na trhu nejsme nováčkem a hovoří za nás mnoho úspěšných projektů s významnými firmami. Jsme pro většinu našich zákazníků dlouhodobým partnerem. Od počátku naší existence je naším cílem kvalita a profesionalita lidí, které nabízíme firmám. Technické vzdělání a řemeslo je dnes na trhu práce nedostatkovým zbožím, naše zkušenosti ale umějí tyto správné lidi pro firmy nalézt. Věříme našemu projektu, proto jsme vaše investice zajistili firemní směnkou avalovanou oběma společníky.
sídlo
Lužná 591/4 160 00 Praha 6