Slezskomoravská developerská s.r.o.

Další investiční záměr společnosti Slezskomoravská developerská bude skutečný “majstrštych” a investorům nabízí nadstandardní zhodnocení kapitálu během pouhých 12 měsíců. Pojďte se přesvědčit, že pan Marek Skubida se svým týmem má tento obchod pevně v rukou!

zainvestováno z 15 000 000 Kč
15 025 000 Kč
projekt získal 328 investic
úrok9.00% splatnost12 měsíců způsob spláceníBalonově končí za
25 dní
Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Se Slezskomoravskou developerskou se naši investoři již setkali, když společnost plánovala výstavbu 14 moderních řadových a 25 rodinných domů. A právě první etapu tohoto zajímavého a lukrativního developerského projektů ve výši 13 mil. Kč pomohli investoři platformy finGOOD zafinancovat.
V čele společnosti Slezskomoravská developerská stojí pan Marek Skubida, kterého mohou naši investoři znát také z investiční příležitosti do spol. M&M Skubida Trade. I tato společnost zužitkovala externí financování získané prostřednictvím finGOODu a díky následné expanzi vykazuje meziroční nárůst EBITDA o 70 % (k 09/2021).

V obou případech se investoři těší z naprosto příkladné platební morálky, což je pro nás vždy jeden z mnoha stěžejních indikátorů pro další vzájemnou spolupráci.

Dnes vám představujeme další investiční záměr Slezskomoravské developerské, který se má stát doslova “majstrštychem” společnosti a na kterém probíhaly námluvy a přípravy posledních 10 let.
Na dobré věci se vyplatí počkat a my jsme velmi potěšeni, že se opět můžeme na tomto úspěchu podílet.

Společnost chystá nákup pozemků o celkové rozloze 110 000 m2 (to je pro představu více než 15 fotbalových hřišť), které leží v katastrálním území obce Bohumín, přesněji 100 metrů od dálnice D1.

Podívejme se na pozemky podrobněji; 70 000 m2 je územním plánem předurčeno pro zástavbu rodinnými, řadovými a bytovými domy vč. maloobchodní infrastruktury. Objem developmentu v případě zástavby činí 6 až 8 miliard korun.
U druhé části pozemků o rozloze cca 40 000 m2 je již předschválena výstavba komerčních objektů s využitím pro skladování a maloobchodní služby. Plánovaná zastavěnost u všech pozemků je 50 %.

Celková hodnota tohoto investičního záměru je 105 mil. Kč, takže částka 15 mil. Kč získaná prostřednictvím platformy finGOOD bude tvořit pouze 14 %.
Celá tato částka bude plně zajištěna pozemky, na kterých je momentální LTV 46 %, po odfinancování této investiční příležitosti bude LTV 95 %.

LTV bude v čase klesat nejen díky příkladnému splácení, ale i díky růstu cen stavebních pozemků.
Velmi důležitým faktorem je také skutečnost, že část zakoupených pozemků (cca 40 000 m2) bude do 12 měsíců od pořízení prodáno vážnému zájemci z potravinářského průmyslu, díky čemuž bude plně uhrazena jistina investorům naší platformy.
Pro veškeré podrobnosti doporučujeme prohlédnout přiložené analýzy (pro přihlášené).


Opět zde máme investiční příležitost pro všechny milovníky přehledných a logicky poskládaných realitních a developerských obchodů, která při plném zajištění nemovitostí vynese investorům úctyhodných 9 % p.a. během 12 měsíců.
Pokud se tedy s rokem 2021 chcete rozloučit velmi lukrativní investicí s plným zajištěním, máte příležitost!

Jistě se sluší a patří dodat, že vzhledem k povaze tohoto obchodu prozatím nemohou být některé informace plně veřejně publikovány, nicméně tyto informace byly prezentovány managementu platformy finGOOD a byly podrobeny důkladné analýze a prověření.

sídlo
Příkrá 396/13 72528 Ostrava