Slezskomoravská developerská s.r.o.

Úspěšně zainvestováno
Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 16 815 500 Kč / 15 000 000 Kč
Zainvestováno 16 815 500 Kč / 15 000 000 Kč Podílí se 327 investorů

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezskomoravská developerská s.r.o.

Příběh

Se Slezskomoravskou developerskou se naši investoři již setkali, když společnost plánovala výstavbu 14 moderních řadových a 25 rodinných domů. A právě první etapu tohoto zajímavého a lukrativního developerského projektů ve výši 13 mil. Kč pomohli investoři platformy finGOOD zafinancovat.
V čele společnosti Slezskomoravská developerská stojí pan Marek Skubida, kterého mohou naši investoři znát také z investiční příležitosti do spol. M&M Skubida Trade. I tato společnost zužitkovala externí financování získané prostřednictvím finGOODu a díky následné expanzi vykazuje meziroční nárůst EBITDA o 70 % (k 09/2021).

V obou případech se investoři těší z naprosto příkladné platební morálky, což je pro nás vždy jeden z mnoha stěžejních indikátorů pro další vzájemnou spolupráci.

Dnes vám představujeme další investiční záměr Slezskomoravské developerské, který se má stát doslova “majstrštychem” společnosti a na kterém probíhaly námluvy a přípravy posledních 10 let.
Na dobré věci se vyplatí počkat a my jsme velmi potěšeni, že se opět můžeme na tomto úspěchu podílet.

Společnost chystá nákup pozemků o celkové rozloze 110 000 m2 (to je pro představu více než 15 fotbalových hřišť), které leží v katastrálním území obce Bohumín, přesněji 100 metrů od dálnice D1.

Podívejme se na pozemky podrobněji; 70 000 m2 je územním plánem předurčeno pro zástavbu rodinnými, řadovými a bytovými domy vč. maloobchodní infrastruktury. Objem developmentu v případě zástavby činí 6 až 8 miliard korun.
U druhé části pozemků o rozloze cca 40 000 m2 je již předschválena výstavba komerčních objektů s využitím pro skladování a maloobchodní služby. Plánovaná zastavěnost u všech pozemků je 50 %.

Celková hodnota tohoto investičního záměru je 105 mil. Kč, takže částka 15 mil. Kč získaná prostřednictvím platformy finGOOD bude tvořit pouze 14 %.
Celá tato částka bude plně zajištěna pozemky, na kterých je momentální LTV 46 %, po odfinancování této investiční příležitosti bude LTV 95 %.

LTV bude v čase klesat nejen díky příkladnému splácení, ale i díky růstu cen stavebních pozemků.
Velmi důležitým faktorem je také skutečnost, že část zakoupených pozemků (cca 40 000 m2) bude do 12 měsíců od pořízení prodáno vážnému zájemci z potravinářského průmyslu, díky čemuž bude plně uhrazena jistina investorům naší platformy.
Pro veškeré podrobnosti doporučujeme prohlédnout přiložené analýzy (pro přihlášené).


Opět zde máme investiční příležitost pro všechny milovníky přehledných a logicky poskládaných realitních a developerských obchodů, která při plném zajištění nemovitostí vynese investorům úctyhodných 9 % p.a. během 12 měsíců.
Pokud se tedy s rokem 2021 chcete rozloučit velmi lukrativní investicí s plným zajištěním, máte příležitost!

Jistě se sluší a patří dodat, že vzhledem k povaze tohoto obchodu prozatím nemohou být některé informace plně veřejně publikovány, nicméně tyto informace byly prezentovány managementu platformy finGOOD a byly podrobeny důkladné analýze a prověření.