ArrowMobileBack

ProjektyAktuální projekty k investici

Crane Rental s.r.o.

Že je vám spol. Crane Rental povědomá? Ovšem! Do společnosti, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, jste měli možnost investovat začátkem září.

ZískánoCílÚrokSplatnostZbývá
340 000 Kč 2 000 000 Kč 7% p.a. 36 měsíců 14 dní

více informací

HCA Industry a.s.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost HCA Industry a.s. (dále i HCA) je formálně řízená jejím jediným akcionářem a členem představenstva Martinem Holubem a jeho bratrem Luďkem Holubem. Avšak neformálně se na řízení podílí i jejich otec Ludevít Holub, který v roce 2009 společnost založil a nyní dohlíží primárně na finanční řízení, v čemž má neoddiskutovatelné zkušenosti z jeho dlouholeté manažerské kariéry z několika špičkových českých společností.

Přestože z dlouhodobého hlediska dochází v této rodinné firmě k mezigeneračnímu předávání otěží, aktuálně je toto rodinné trio perfektně sehrané a každý má zde hraje svou podstatnou roli. Jak se říká, “víc hlav víc ví, víc rukou víc zmůže” a to beze zbytku platí i v HCA, jejíž aktivity jsou rozkročené mezi dva stěžejní obory: recyklace plastů a automotive.

Tato nezvyklá multioborová kombinace přináší do společnosti stabilitu a odolnost vůči cyklickým výkyvům hospodářství. Na recyklaci plastů nemají v podstatě žádný vliv ani současná koronavirová opatření nebo roční období, dlouhodobě je toto odvětví na vzestupu nejen v Česku. V HCA tvoří recyklace plastů nezanedbatelných 80 % z obratu dosahujícího 45 mil. Kč (2019) a společnost patří do první trojky největších zpracovatelů odpadních surovin typu PET. Martin, starší z bratrů Holubových, zaštiťuje v HCA Industry hlavně technickou část provozu a právě jeho znalosti z oboru strojírenství přispěly ke zdokonalení a zefektivnění výrobní linky a zvýšení kvality výstupní suroviny. I díky tomu nyní HCA jedná s dalším potenciálním odběratelem v Německu, což by do budoucna znamenalo další růst byznysu a rozšíření výrobních kapacit o novou výrobní linku.

Je pochopitelné, že nejeden investor se v dnešní době může pozastavit nad automotive, druhým oborem činnosti HCA, který generuje zbývajících 20 procent obratu. Když se však podíváme dál než na křiklavé nadpisy v médiích, lze objektivně říci, že realita je poněkud odlišná - aspoň v případě HCA, kde se i ke strojírenské činnosti pro automotive odvětví přistupuje podstatně chytřeji. HCA pro své klienty v Německu, Polsku a Španělsku zajišťuje řezání a obrábění hliníkových trubek a profilů ve větších seriích. Rodinné trio se však nežene za uměle nafouknutými obraty, ale naopak pro své klienty pracuje pouze tzv. ve mzdě - v obratech tedy není zahrnutý žádný materiál, ale pouze cena samotné práce a zpracování výrobků. Tímto přístupem je redukováno riziko a kapitálová náročnost, protože tyto náklady nese klient.

Zmínili jsme, že HCA Industry a.s. je rodinným byznysem, avšak Holubovi mluví jako o “širší rodině” i o svých čtyřech desítkách zaměstnanců. S nimi několikrát do roka stihnou třeba společnou pohodovou grilovačku, avšak v začátcích to rozhodně nebyla idylka. V provozu na recyklaci odpadů ve Stráži pod Ralskem bylo poměrně těžké najít nové a spolehlivé zaměstnance. Holubovi dali šanci mimo jiné mnoha lidem, kteří se ocitli takřka na okraji společnosti a přestože to nebylo vždy jednoduché, společnými silami vybudovali spolehlivý a loajální tým.

“Ke každému jsem měl individuální přístup, na každého platí něco jiného, ale za těch 5, 6 let se nám ve Stráži vyprofilovalo zdravé jádro zaměstnanců, kteří si osvojili pracovní návyky. Váží si své práce a váží si toho, že je nikdo nediskriminuje. Zpočátku třeba nešli v pondělí do práce, protože se jim nechtělo. Teď jdou, protože prostě toho Holuba nechtějí zklamat” glosuje situaci nejmladší z rodinného tria Luděk.

ÚrokSplatnost
9% p.a. 36 měsíců

HCA Industry a.s.

Společnost HCA Industry a.s. je formálně řízená jejím jediným akcionářem a členem představenstva Martinem Holubem a jeho bratrem Luďkem Holubem.

ÚrokSplatnost
9% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

Saltpeter s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Každý nejspíš v životě slyšel, že “sůl je nad zlato” a přestože při přepočtení ceny za kilogram by se s tímto pořekadlem dalo jednoduše nesouhlasit, tak při zohlednění každodenní využitelnosti soli v nespočtu oborů musíme uznat, že na tom něco bude. Vždyť sůl je potřebná v potravinářství, průmyslu, zemědělství, rybářství, dopravě atd. Navíc nepodléhá trendům a vliv na poptávku nemají ani téměř žádné externí okolnosti - včetně koronavirových opatření či nouzového stavu.

Pan Jaroslav Peter se prodejem soli zabývá již od roku 1996 a je skutečně odborníkem na slovo vzatým. V roce 2012 založil svou vlastní obchodní společnost Saltpeter s.r.o., která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej a pronikl do téměř všech odvětví. Po několika letech společnost generuje stabilní tržby a má své vlastní sklady v Mariánských lázních, Plzni a Českých Budějovicích. Díky tomu má společnost silnou konkurenční výhodu - není závislá na velkoobchodních dodávkách, které nebyly příliš plynulé a navíc může obsluhovat i přímé maloodběratele v daných lokalitách. Navíc jsou sklady připraveny i na expedování vícedruhových zásilek obsahujících několik druhů zboží, což naprostá většina konkurence neumí.

Pro tradiční obchod se solí je specifický hlavně velký objem prodaného zboží a malá obchodní marže. S tím se pojí i delší splatnost, která je běžně 90 dní. Na to se pan Peter se svou společností rozhodl vyzrát a postupně začal měnit obchodní strategii prodeje směrem k posílení maloobchodu. Nástup opatření spojených s COVID-19 na jaře tohoto roku celou situaci ještě ulehčil, mnozí velkoodběratelé přestali sůl dodávat a tak se SP otevřela přímá cesta k maloobchodním odběratelům a k velmi zajímavé obchodní marži dosahující výše 35 - 40 %. Další nespornou výhodou je zkrácení obvyklé splatnosti na 30 dní. Přímý prodej ve skladech navíc generuje okamžité tržby v hotovosti.

Trend posilování maloobchodu je tedy nastolen, avšak většinu tržeb společnosti prozatím stále generuje velkoobchod, ve kterém Saltpeter dokáže nabídnout zákazníkům nadstandardní služby i velmi dobré ceny díky tomu, že nakupuje přímo od výrobců. To spolu s vybudovaným systémem dopravců v regionech skladů a smluvními dopravci, kteří zajišťují dopravu po celé ČR, dává společnosti silnou konkurenční výhodu. A když se spojí rychlost dodání se širokou nabídkou sortimentu a výbornými cenami, je vyhráno.

Poslední kvartál roku znamená i nástup posypové sezóny, což pro Saltpeter znamená jistý vysoký odbyt. Navíc společnost ještě letos spustí zcela nový vlastní e-shop a ještě více tak posílí svou pozici v maloobchodě.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 427 000 Kč 91 8.5% p.a. 30 měsíců

Saltpeter s.r.o.

Každý nejspíš v životě slyšel, že “sůl je nad zlato” a přestože při přepočtení ceny za kilogram by se s tímto pořekadlem dalo jednoduše nesouhlasit, tak při zohlednění každodenní využitelnosti soli v nespočtu oborů musíme uznat, že na tom něco bude.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 427 000 Kč 91 8.5% p.a. 30 měsíců
Zainvestováno
více informací

Český ráj outdoor s. r. o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Český ráj outdoor s.r.o, provozovatel e-shopu ČeskýRáj.com, je první e-commerce projekt, do kterého můžete prostřednictvím finGOOD platformy investovat. Jsme nadšeni, že naším lakmusovým papírkem v tomto silně rostoucím odvětví je právě společnost, která se etablovala jak na poli offline prodeje se svou stylovou kamennou prodejnou a velkoobchodem, tak i v onlinu se svým e-shopem, který každým rokem nabírá na důležitosti a pomáhá společnosti k razantnímu růstu.

K dnešní podobě společnosti však vedla bezmála třicetiletá a místy klikatá cesta, která započala již v roce 1993. Kvůli krachu stavební firmy, která měla na starost opravu prostor prvního kamenného obchodu Český ráj outdoor, vznikla prodleva několik měsíců a s tím se zakladatel společnosti pan Jakub Zítka nechtěl smířit. Měl sortiment, o který byl mezi zákazníky zájem a tehdejší hlad na trhu dokázal ospravedlnit mnohé. Proto okamžitě přišel s alternativním řešením a otevřel svůj provizorní obchod v obýváku pronajatého bytu v Mladé Boleslavi. “Prvního mého zákazníka, který si tehdy v Českém ráji outdoor nakoupil, si dodneška pamatujeme a občas s ním jdeme na pivo,” potvrzuje pan Zítka. Tato historka poměrně přesně vystihuje jeho povahu a chuť postavit se nepřízni osudu čelem a jednat..

Dveře opravdového a zároveň prvního soukromého obchodu se sportovním zbožím v Mladé Boleslavi se nakonec otevřely v únoru 1994. Jakub Zítka rychle nabíral cenné zkušenosti a soustředil se na rozšiřování sortimentu. Obchod vzkvétal a v roce 1998 se tento outdoorový specialista pouští i do velkoobchodu.

Aniž to tehdy pan Zítka tušil, rok 2002 byl svým způsobem pro Český ráj outdoor zásadní. Do obchodu nastupuje tehdy 22letý mladík Mirek Žďánský, který si svou profesní dráhu v Ráji vyšlapal poctivě - od brigádníka a prodavače, přes vedoucího obchodu a manažera, po nynějšího spolumajitele společnosti. A právě on přináší na stůl nápad i technické znalosti na zásadní inovaci: mimo jiné pustit se do vývoje webových stránek a následně i vlastního internetového obchodu.

To co se dnes jeví jako samozřejmost, byl v té době poměrně vizionářský krok - obzvlášť na poměry prodejců outdoorového, horolezeckého a kempingového vybavení. Nezaspat trend nástupu internetových obchodů je to, co až do dneška pomáhá byznysu společnosti k významnému růstu a je nejvýznamnějším pilířem spolu s velkoobchodem a kamennou prodejnou.

Omluvte delší ohlédnutí do historie, ale věříme, že silný podnikatelský příběh si to zaslouží.

Pojďme do současnosti, to je teprve jízda!

V roce 2018 došlo k zásadnímu rozšíření skladových prostor o cca 300m2, společnost vyhrála tendr na dodávku zboží do Škoda Auto a.s. v hodnotě 10 mil. Kč. Rok 2019 přináší otevření nového obchodu a rozšíření skladových a prodejních prostor o dalších 200m2, vstup na Amazon (aktuálně jeden z klíčových odbytových kanálů), nábor nových zaměstnanců, zahájení výroby vlastních produktů pod značkou Český ráj outdoor, velká marketingová expanze a zefektivnění a profesionalizace expedice.

Pro e-shopy nejdůležitější a nejhektičtější část roku 2020 máme ještě před sebou, ale i tak Český ráj outdoor stihl přípravu vlastního e-shopu pro expanzi do Maďarska a Rumunska, rozběhnutí affiliate programu, rozšíření sortimentu o cyklistické a vodácké vybavení a zásadní profesionalizaci v oblasti logistiky a sw řešení.

Podrobná čísla a rozbor byznysu naleznete ve finanční a e-commerce analýze (pro přihlášené), ale sluší se zmínit, že cíl tržeb pro letošní rok je okolo 45 mil. Kč.Oba zakladatelé se však shodují, že jej pravděpodobně překonají. V příštím roce pak chtějí růst zejména díky přestěhování se do nové prodejny o velikosti 700 m2, rozšíření sortimentu o prodej kol a expanzi eshopu. Cíl? Obrat 75 mil. Kč!

Jen těžko jsme si mohli představit lepší start pro spojení P2B crowdfundingu a e-commerce odvětví!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 981 000 Kč 118 8% p.a. 30 měsíců

Český ráj outdoor s. r. o.

Český ráj outdoor s.r.o, provozovatel e-shopu ČeskýRáj.com, je první e-commerce projekt, do kterého můžete prostřednictvím finGOOD platformy investovat.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 981 000 Kč 118 8% p.a. 30 měsíců
Zainvestováno
více informací

Las - pro s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚrokSplatnost
8% p.a. 36 měsíců

Las - pro s.r.o.

ÚrokSplatnost
8% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

KTK CONSTRUCT s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Pokud jste v posledních letech stavěli či rekonstruovali nemovitost, jistě víte, že není zrovna jednoduché sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, navíc v přijatelném termínu. Pro Prahu a přilehlé okolí to platí dvojnásob a této situace si byl velmi dobře vědom i pan Cristian Tiple, který zkonsolidoval své aktivity a dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví a dal tak vzniknout společnosti KTK Construct s.r.o. (dále také KTKC). Firmu řídí a rozvíjí s pomocí své manželky Karin, která je zároveň společnicí i jednatelkou.

Specializací KTKC je výstavba rodinných domů, rekonstrukce bytů a domů včetně kompletace na klíč (včetně projektové dokumentace). KTKC dále provádí veškeré zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader i zateplování budov. Předmětem činnosti jsou také instalatérské práce a kompletní elektroinstalace.

Díky zdařilým zakázkám a pozitivním referencím tržby průběžně rostou a společnosti se daří získávat stále zajímavější a lukrativnější zakázky. Za zmínku například stojí projekt rekonstrukce sportovní haly v Budyni nad Ohří, kterou KTKC dokončí během listopadu 2020.

Vzhledem k neutěšené situaci ve stavebnictví v posledních letech nelze říci, že by manželé Tipleovi našli vyloženě díru na trhu, ale není to vždy o tom znovu vynaleznout kolo. Chopili se zkrátka příležitosti ve stabilně rostoucím odvětví, ve kterém postupně, krok za krokem budují a rozšiřují svou firmu.

Zakázek mají v KTK Construct dostatek a proto společnost roste i v době koronavirových opatření. Růst s sebou samozřejmě nese i zvýšenou potřebu provozního kapitálu a firma se chystá investovat i do rozšíření vlastního 5 členného týmu o nového a zkušeného stavbyvedoucího, který firmě opět umožní nabrat a řídit další nové posily. Nad to společnost také zastřešuje a dle potřeby najímá další 3 týmy po cca 5 řemeslnících na volné noze. Díky tomu firma zvládne příliv nových zakázek, které jsou nyní rozjednané.

Investory jistě kromě solidního zhodnocení 8,5 % p.a. zaujme i jednoduchá a průhledná bilance společnosti, velmi přijatelná ziskovost a obor, který takřka nepodléhá aktuálním koronavirovým opatřením.

A nakonec je tu příjemný bonus pro všechny investory, kteří se prostřednictvím platformy finGOOD rozhodnout podpořit tento projekt: Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci své nemovitosti využít služeb spol. KTK Construct, můžete počítat se slevou 3 %!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 873 000 Kč 98 8.5% p.a. 36 měsíců

KTK CONSTRUCT s.r.o.

Pokud jste v posledních letech stavěli či rekonstruovali nemovitost, jistě víte, že není zrovna jednoduché sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, navíc v přijatelném termínu. Pro Prahu a přilehlé okolí to platí dvojnásob a této situace si byl velmi dobře vědom i pan Cristian Tiple, který zkonsolidoval své aktivity a dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví a dal tak vzniknout společnosti KTK Construct s.r.o.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 873 000 Kč 98 8.5% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

ANDANAS TRANS s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost ANDANAS TRANS s.r.o. (dále také AT) doposud stavěla svůj rostoucí byznys na všem, co se točí kolem autobusové dopravy. Zakladatelka a jediná majitelka a jednatelka společnosti paní Iryna Žemličková již mnoho let žije, podniká a platí daně v České republice, avšak její kořeny sahají až do západní Ukrajiny.

Zkušeností a znalostí trhu a poptávky v obou těchto zemích se rozhodla využít a začala provozovat vlastní autobusovou linku na trase Praha - Čop, což je což je město ležící v jihozápadním cípu Ukrajiny, nedaleko hranic s Maďarskem i Slovenskem.

Díky stabilní a pravidelné poptávce po službách zajišťujících dopravu mezi ČR a Ukrajinou pochází 80 % tržeb AT z provozování a pronajímání vlastního autobusu. To však paní Žemličkové nestačilo, a tak zbývajících 20 % tržeb generuje její pokladna, kterou provozuje na pražském Florenci a v níž prodává i jízdenky jiných mezinárodních autobusových přepravců, zejména však těch, kteří se zaměřují na přepravu osob mezi ČR a Ukrajinou.

Jakožto perfekcionistka, která chce svým klientům - pasažérům nabízet kompletní servis a služby, zajišťuje jim také vízovou podporu a zprostředkovává zdravotní pojištění.

Samozřejmě musí padnout i otázka “co mezinárodní přeprava v době covidové?”Společnosti i v období nejpřísnějších koronavirových opatření nepřetržitě fungovala a nezaznamenala zásadní pokles příjmů. Dle slov majitelky Andanas Trans je to dáno také tím, že obvyklí pasažéři nejsou pouze turisti, ale převážně ze strany agentur velmi žádaní pracovnící, kteří jezdí pravidelně v obou směrech.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 500 000 Kč 58 10% p.a. 36 měsíců

ANDANAS TRANS s.r.o.

Společnost ANDANAS TRANS s.r.o. doposud stavěla svůj rostoucí byznys na všem, co se točí kolem autobusové dopravy.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 500 000 Kč 58 10% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

IQ Industrial Solutions s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost IQ Industrial Solutions s.r.o. (dále jen IQIS) se specializuje na zakázkovou i sériovou výrobu širokého spektra svařovaných a šroubovaných ocelových konstrukcí a výrobků z kovů.

IQIS má pod palcem nejen samotnou výrobu, ale i navázané služby, takže svým klientům dokáže zajistit servis od A do Z:

Vlastní zkušený tým projektantů je připraven navrhnout a optimalizovat projekt podle požadavků zákazníka s využitím moderních a profesionálních 3D softwarů. Po samotné výrobě zajišťuje pro zákazníky i samotnou montáž prostřednictvím vlastních montážních týmu, což společnosti zajišťuje vysokou flexibilitu. A nad to, pro své klienty zajistí i dopravu vyrobené konstrukce prostřednictvím vlastních vozidel nebo s pomocí smluvních přepravců.

O tom, že tento mix výroby a komplexních služeb funguje svědčí nejen více než 5 letá historie společnosti, ale hlavně výborné klientské reference. Neváhejte se podívat i na web společnosti na realizované projekty.

V poslední době se investoři nejčastěji zajímají o vliv tzv. covid krize na byznys investovaných společností a zde je potřeba zmínit, že pro IQIS bylo nedávné období převážně pozitivní. Díky tomu, že 2 přímí konkurenti ze stejného okresu ukončili v nedávné době svou činnost, převzal IQIS i některé jejich zakázky. A i kdyby k tomu nedošlo, zakázky tohoto typu jsou plánované dlouho dopředu, takže ani relativně krátkodobé restrikce neměly na byznys společnosti zásadní vliv. Navíc, společnost zatím nemusela přistoupit ani k propouštění či snižování platů!

A poptávka po čerstvém investičním kapitálu pramení právě z nutnosti ufinancovat nejen nově získané zakázky, které by byla škoda nechat si protéct mezi prsty, ale také dlouhodobější a dříve podepsané zakázky.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 200 000 Kč 35 11% p.a. 12 měsíců

IQ Industrial Solutions s.r.o.

Společnost IQ Industrial Solutions s.r.o. se specializuje na zakázkovou i sériovou výrobu širokého spektra svařovaných a šroubovaných ocelových konstrukcí a výrobků z kovů

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 200 000 Kč 35 11% p.a. 12 měsíců
Zainvestováno
více informací

Crane Rental s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Věříme, že v současné době více než kdy jindy oceníte investiční příležitost s pevnými základy. Tedy takovou, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, nikoliv pouze domněnkami a budoucími plány. A přesně to je případ společnosti Crane Rental s.r.o., která vznikla jakožto SPV (společnost zvláštního určení) a odděluje tak půjčovnu jeřábů od ostatních aktivit své mateřské (a ručitelské) společnosti.

Zaměřme se nejdříve na právní stránku této investice: SPV, tedy společnost zvláštního určení, připomíná ze všeho nejvíce dceřinou společnost, která je však od své “matky” oddělena po finanční, právní i majetkové stránce. Díky vyčlenění půjčovny jeřábů do samostatné SPV dojde u této investice k naprostému zprůhlednění hospodaření.

Pojďme se tedy podívat na samotný byznys a čísla, která jsou to nejdůležitější, co by vás u této investice mělo opravdu zaujmout!

Roli mateřských společností a zároveň spoluručitelů zde zastávají spol. Capital Unicorns SE a Tandarde s.r.o.. tak se na ně pojďme podívat podrobněji:

Capital Unicorns SE (řízená taktéž jednatelem Crane Rental s.r.o., Petrem Halvou) disponuje základním kapitálem ve výši 120 000 EUR a k rozvoji aktivit Crane Rental přispěje 15členným týmem zkušených obchodníků. Zároveň zajistí i marketingovou podporu. Druhým spoluručitelem je Tandarde s.r.o. s více než 10letou historií a obratem 73 mil. Kč v roce 2019. Hlavními podnikatelskými aktivitami a zároveň generátorem cca 90 % tržeb společnosti byly montáž a ukládka betonářské výztuže, ke kterým před 4 lety přibyla i půjčovna jeřábů. Těch společnost nyní půjčuje již 5.

Rozhodně lze říci, ze tímto společnost udeřila pomyslný hřebíček na hlavičku, protože díky svým kontaktům, znalosti prostředí a dlouhým čekacím lhůtám u konkurence se podařilo velice rychle vytížit všechny jeřáby, z nichž každý je vypůjčen v průměru 10 měsíců v roce!

Ze své podstaty jsou jeřáby využívány u projektů větších rozměrů, což je specifický obor, ve kterém nedochází k výraznějším výkyvům poptávky po zapůjčované technice - projekty jsou totiž plánovány dlouho dopředu.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 400 000 Kč 80 7% p.a. 36 měsíců

Crane Rental s.r.o.

Věříme, že v současné době více než kdy jindy oceníte investiční příležitost s pevnými základy. Tedy takovou, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, nikoliv pouze domněnkami a budoucími plány.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 400 000 Kč 80 7% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

Car Service Partner s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Do společnosti Car Service Partner s.r.o. měli investoři na finGOODu možnost investovat poprvé již v roce 2018, kdy společnost získala rekordních 9,3 mil. Kč. Nutno podotknout, že kdo již tenkrát do Car Service Partner investoval, získává dodnes měsíční splátky s přesností švýcarských hodinek včetně solidního zúročení.

Car Service Partner rozvíjí i nadále pod značkou Cash4Car svoje služby a nyní by pro rychlejší akceleraci svého byznysu rádi využili čerstvého kapitálu. Pojďme si proto představit aktuální podobu této prosperující společnosti.

Byznys Cash4Car stojí na několika klíčových pilířích: nákup a prodej nových luxusních a sportovních vozů, financování vozidel formou firemního zpětného leasingu osobních vozů a dále pak zástavy vozidel, kde od roku 2015 obsloužila společnost již 15 tisíc zákazníků a i přesto, že koronavirová opatření se jejího byznysu samozřejmě také dotkla, tak má výborně našlápnuto k dalšímu růstu. Naopak v poslední době se právě byznysu se zástavami skvěle daří. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že nabízí zajímavý finanční produkt s rychlým vyřízením a profesionální a proklientský přístup s kompletním zajištěním služeb, které klienti mohou vyřídit na 15ti pobočkách v ČR a na 2 na Slovensku.

A proč by tato investiční příležitost neměla uniknout pozornosti investorů? Solidní ziskovost, spolehlivé splácení předchozího úvěru a nízká zadluženost společnosti jsou klíčovými faktory! K tomu si přičtěte čitelný byznys model a nadstandardní zúročení ve výši 8 % p.a.! Cash4Car navíc deklaruje, že mnoha jejich klientům pomohli ve svízelné životní situaci a ti se k nim v případě potřeby rádi vrací. Díky profesionálnímu přístupu ze strany Cash4Car nemají potřebu vyhledávat konkurenční produkt, což je také solidní vizitka.

V posledních měsících se management Cash4Car maximálně věnoval optimalizaci a vyladění klíčových provozních a smluvních aspektů všech svých aktivit. S ohledem na to upravil jednak smluvní dokumentaci, aby byly zájmy společnosti ještě lépe chráněny a dále zefektivnil a zintenzivnil vymáhací proces, který je aktuálně nastavený tak, aby byly případné komplikace se splácením ze strany klientů dořešeny nejpozději do 30ti dní po splatnosti. To je v porovnání s bankovními nebo jinými finančními službami v ČR i na Slovensku bezkonkurenčně nejrychlejší proces.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 070 000 Kč 69 8% p.a. 36 měsíců

Car Service Partner s.r.o.

Do společnosti Car Service Partner s.r.o. měli investoři na finGOODu možnost investovat poprvé již v roce 2018, kdy společnost získala rekordních 9,3 mil. Kč.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 070 000 Kč 69 8% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

ESG Dolní Lomná s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ESG Dolní Lomná (dále “ESG”) je přesně tím typem podniku a příběhu, který stojí za to podpořit a dopomoci mu k růstu - posuďte sami. Otec a syn, Stanislav a Petr Ščurkovi, spolu po mnoho let budují společnost, která se zaměřuje na provádění stavebních prací a pohostinství. Tato prosperující spolupráce vyústila v založení další společnosti ESG, kde se tento rodinný tandem zaměřil na lidsky i byznysově velmi zajímavý segment trhu.

Z vlastních prostředků vybudovali moštárnu a ze srdce Těšínských Beskyd přinášejí na trh to, po čem dnešní doba hlasitě volá. Pod vlastní značkou GOROLLZA (gorollza.cz) vyrábí a prodávají široké spektrum ovocných výrobků výhradně ze surovin nakoupených od ověřených regionálních pěstitelů a certifikovaných dodavatelů. Ve svém jablečném moštu, speciálních ovocných džemech a sušeném ovoci se vyhýbají i umělým sladidlům a konzervantům. Ve vlastní, moderně vybavené moštárně pak umožňují pěstitelům zpracování vlastního ovoce.

Tento krásný projekt vybudovali Ščurkovi ze svých vlastních zdrojů, avšak pro další rozvoj by již rádi použili externí kapitál - kromě provozního financování jej využijí také na vybavení a brzké spuštění vlastního ovocného lihovaru, kde vám během 2-3 hodin vypálí lahodnou pálenku z vlastního ovoce. Čekání na vlastní destilát si můžete zpříjemnit u kávy nebo čaje a sledovat celý proces!

Start produkce si sice pečlivě připravili a rozplánovali, ale čáru přes rozpočet udělala, jak jinak, koronavirová opatření - v tom bohužel nebylo ESG výjimkou. Kvůli opatřením totiž nebylo možné, aby odběratele z řad restaurací a malých prodejen lokálních produktů dokázaly naplnit očekávání a byznysová předsevzetí. Jak tomu ale u solidních projektů bývá, dobrá příprava nepřijde vniveč a smělé plány se pouze přesouvají do dalšího kvartálu

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 508 000 Kč 73 6% balonově 48 měsíců

ESG Dolní Lomná s.r.o.

ESG Dolní Lomná je přesně tím typem podniku a příběhu, který stojí za to podpořit a dopomoci mu k růstu - posuďte sami.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 508 000 Kč 73 6% balonově 48 měsíců
Zainvestováno
více informací

Poháry Bauer s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Poháry Bauer s.r.o. je společnost opředená aurou vítězství - nejen kvůli tomu, že vyrábí a prodává sportovní ocenění, poháry, trofeje a další předměty spojené s úspěchem, ale hlavně proto, že v době nedávné koronavirové krize nezaváhala a bleskově rozšířila svou výrobu a obchodní aktivity o ochranné sanitární zástěny pro provozovny, obchody či lékárny.

Slovy majitele a jednatele pana Martina Sojky: “Za více než 15 let naší existence jsme si již prošli ledasčím, ale hlavně jsme se naučili nepřešlapovat na místě a ihned hledat efektivní řešení”. A to se vyplatilo i tentokrát!

Tržby v posledních 4 letech výrazně rostou (viz. analýza a teaser) a jediné zakopnutí přišlo na konci prvního kvartálu 2020, kdy se prodej pohárů a trofejí na krátkou dobu zastavil. I přes to ve společnosti očekávají sice nižší obrat, ale vyšší ziskovost - budou totiž vyprodávat skladové zásoby bez dalších vícenákladů. Díky aktuálnímu rozvolňování koronavirových opatření se opět začínají poháry prodávat, takže společnost stihne svou hlavní sezónu, která je od června do září.

Pokud na finGOODu investujete již nějaký ten pátek, jistě vám Poháry Bauer nejsou neznámé. V roce 2018 investoři poskytli prostřednictvím naší platformy této společnosti první úvěr ve výši 2,2 mil. Kč a ta je nezklamala - splátky platila jako pověstné švýcarské hodinky a k doplacení prvního úvěru chybí už jen 3 poslední splátky.

Čerstvý kapitál, pro který si společnost přichází nyní, využije z menší části k předčasnému splacení prvního úvěru, který tím refinancuje, a z větší části k provoznímu financování.

Podtrženo, sečteno, k investici vám tímto nabízíme společnost s dlouholetou historií, jejíž výrobky se ve skladu “nezkazí”, čísla dlouhodobě rostou a jako bonus: Poháry Bauer již na finGOODu prokázaly svou spolehlivost.

Tuto investici zveřejňujeme pouze na 15 dní - pojďte do toho s námi a zhodnoťte svůj kapitál o nadstandardních 8 % p.a.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 090 000 Kč 96 8% p.a. 24 měsíců

Poháry Bauer s.r.o.

Tato společnost je opředená aurou vítězství nejen kvůli svému sortimentu (poháry, trofeje,…), ale hlavně proto, že v době rozsáhlých opatření nezaváhala a bleskově rozšířila své portfolio o ochranné sanitární zástěny pro provozovny, obchody či lékárny.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 090 000 Kč 96 8% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

ELMONTEX a.s.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Byznys společnosti Elmontex stojí dlouhodobě a stabilně na 3 pilířích: elektromontáže (od roku 1992), hotelnictví (od 1994) a letectví (od 1998). A v současné době se tato diverzifikace ukazuje jako silná výhoda!

Je pochopitelné, že v současné době zažívá hotelnická divize dočasný útlum (na čerstvou vlnu navrátivších hostů už však čeká nově vybudovaný vlastní minipivovar a zmodernizovaná restaurace!), odnož elektromontáží však zůstala silně zisková. A v letectví se podařilo dojednat mnoho nových zakázek - mezi nimi například letecká vakcinace lišek proti vzteklině v Polsku, před podpisem je také dvouleté smlouva na vakcinaci v Chorvatsku. Dále má společnost podepsanou smlouvu se zákazníkem z Číny na výcvik pilotů od srpna 2020 a vzhledem k uvolnění karanténních opatření budou obnoveny i veřejné lety.

Navíc, společnost Elmontex není našim investorům neznámá - pro první úvěr si na finGOOD přišla na začátku roku 2019 a dodnes ho bez problému splácela.

Zajímá vás více podrobností? Podívejte se na rozhovor s Miloslavem Kašíkem, zakladatelem a spolumajitelem společnosti na našem blogu!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 000 000 Kč 57 8% p.a. 24 měsíců

ELMONTEX a.s.

Byznys společnosti Elmontex stojí dlouhodobě a stabilně na 3 pilířích: elektromontáže (od roku 1992), hotelnictví (od 1994) a letectví (od 1998). A v současné době se tato diverzifikace ukazuje jako silná výhoda!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 000 000 Kč 57 8% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

TYMBE, a.s.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

TYMBE, a.s. je relativně mladá a dravá firma, v jejímž čele stojí pánové Martin Plašil, CEO a Michal Harásek, CBDO. A právě oni se rozhodli rozvířit vody českého agenturního byznysu a dokázat, že to jde dělat moderně, flexibilně a online! Podívejte se na rozhovor se zakladateli, kde vysvětlují mimo jiné i to, jak se jim během současné krize podařilo posílit svou pozici a akcelerovat byznys.

Díky jejich netradičnímu přístupu získávají nové klíčové klienty (mezi nimi např. TESCO) a byznys soustavně roste. HR je pro firmy velké téma a také výrazná nákladová položka - proto se firmy snaží přenést odpovědnost za nábor pracovníků na agentury, které však i dnes pracují často neefektivně a strnule.

V čem je Tymbe unikátní?

Vše probíhá elektronicky a s maximálním důrazem na zjednodušení celého procesu pro zaměstnavatele i pro brigádníky. Zaregistrovaní pracovníci si určují vlastní cenu na pracovním trhu a konkurují tak ostatním zájemcům. Zároveň jsou za svou práci odměněni nejen penězi, ale i kredity a právě výše získaných kreditů se může lišit u každé nabídky (vyšší odměna v méně populárním pracovním čase jako je pátek odpoledne či večer a podobně). Kredity lze následně zpeněžit nebo využít na zvýhodněné služby pod hlavičkou Tymbe, jejichž nabídka se nadále rozšiřuje. Tymbe buduje loajalitu pracovníků mimo jiné i tím, že finanční odměnu vyplácí následující pracovní den.

Pro firmy je Tymbe zajímavým a plnohodnotným partnerem v oblasti HR hlavně díky snížení byrokracie, možností vyřídit vše elektronicky a důrazem na vysokou kvalitu pracovníků. Tymbe zkrátka není jen další agentura, ale ze všech sil se pro firmy snaží být partnerem a pomocníkem.

Tymbe svůj koncept vysvětluje jednoduše i v tomto videu
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 200 000 Kč 56 9% p.a. 24 měsíců

TYMBE, a.s.

Zakladatelé Tymbe si vytyčili jasný cíl: rozvířit vody českého agenturního byznysu a ukázat, že i tento obor lze dělat jinak. Spojují proto zaměstnavatele s brigádníky moderně, efektivně a online. Navíc i v této nelehké době jejich podnikání roste!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 200 000 Kč 56 9% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

M&M Skubida Trade s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

První tranši úvěru pro M&M Skubida Trade jsme investorům nabídli v průběhu března a nyní tato silně rostoucí společnost přichází s žádostí o druhou. Proč?

Již v závěru první investiční příležitosti do této firmy jsme avizovali, že i přes tehdy propukající krizi spojenou se šířením COVID-19, se této společnosti nebývale daří. To je pochopitelné, protože jejím oborem je potravinářství.

Tento trend však v posledních týdnech ještě několikanásobně zesílil a společnost hlásí rekordní tržby ve výši 12,5 mil. Kč během jediného týdne, což by dříve byl objem objednávek za 1,5-2 měsíce. Jedná se tedy o nárůst o úctyhodných 600 % !

Tuto příležitost se jednatel společnosti pan Skubida rozhodl vzít takzvaně “za pačesy” a pro zvládnutí rychlého růstu nyní potřebuje další kapitál.

Společnost M&M Skubida Trade lze tímto považovat za jednoho z vítězů aktuální krize, takže pokud vám první investiční příležitost utekla, nyní máte druhou šanci.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 679 000 Kč 76 8% p.a. 24 měsíců

M&M Skubida Trade s.r.o.

První tranši úvěru pro M&M Skubida Trade jsme investorům nabídli v průběhu března a nyní tato silně rostoucí společnost přichází s žádostí o druhou!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 679 000 Kč 76 8% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

M&M Skubida Trade s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Jak někteří investoři rádi zmiňují: jíst a pít nikdy nevyjde z módy. A právě spojení byznysu, potravinářství a rodinného podnikání v sobě kombinuje tato investiční příležitost do společnosti M&M Skubida Trade s.r.o.! Společnost v minulém roce navázala strategické partnerství s Devro s.r.o., což je největší tuzemský výrobce střívek pro potravinářský průmysl. M&M Skubida Trade se stala jediným dodavatelem výrobků Devro s.r.o. pro ČR, a to na dobu 5 let! Toto partnerství se již v roce 2019 podepsalo na růstu všech důležitých ekonomických ukazatelů a rozhodně bude mít pozitivní vliv i v blízkých letech.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 700 000 Kč 67 8% p.a. 36 měsíců

M&M Skubida Trade s.r.o.

Jak někteří investoři rádi zmiňují: jíst a pít nikdy nevyjde z módy. A právě spojení byznysu, potravinářství a rodinného podnikání v sobě kombinuje tato investiční příležitost do společnosti M&M Skubida Trade s.r.o.!

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 700 000 Kč 67 8% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

ORFIN Industry, s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Karvinská společnost ORFIN Industry, s.r.o., vstupila na trh již před více než 20 lety (přesněji v roce 1998) a vyprofilovala se jako spolehlivý dodavatel OSB desek, spojovacích materiálů, sádrokartonu a jejich nosných konstrukcí. Před několika lety společnost zahájila spolupráci s výrobcem kvalitního nářadí STALCO a následně získala výhradní zastoupení pro ČR. Dá se říci, že tím udeřila hřebíček na hlavičku; vždyť Češi jsou proslulí svými kutilskými dovednostmi a z letošního průzkumu NMS Market Research vyplývá, že například pravidelnou údržbu zahrady zvládá 92 % obyvatel ČR, vymalovat byt 83 %. Na méně odborné práce si tedy najímá odborníky naprostá menšina obyvatel ČR. I to je jedním z důvodů, proč průměrný Čech vynaloží přes 20 tisíc Kč ročně na pravidelnou údržbu bydlení. A právě do rozvoje vlastní sítě prodejen STALCO budou směřovat prostředky, které chce ORFIN Indrustry získat prostřednictvím naší platformy.
Na každého investora ORFIN Industry navíc čeká voucher v hodnotě 500 Kč na nákup nářadí STALCO.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 950 000 Kč 48 7% p.a. 48 měsíců

ORFIN Industry, s.r.o.

Za více než 20 let se společnost vyprofilovala jako spolehlivý dodavatel stavebních materiálů a nyní chce investovat do rozvoje vlastní sítě prodejen kvalitního nářadí značky STALCO.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 950 000 Kč 48 7% p.a. 48 měsíců
Zainvestováno
více informací

Jarošovský pivovar a.s.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Česko má pověst pivní velmoci a proto se u nás kolem tohoto zlatavého moku točí i solidní business. Pryč je doba, kdy se zákazník spokojil s nevýraznými pivy z velkopivovarů. Nabídka na dnešním trhu je díky více než 440 minipivovarům velice pestrá a zákazníci tak mohou experimentovat a vybírat si ze široké škály zajímavých, netradičních piv. A právě proto se na trhu daří i Jarošovskému pivovaru, jehož historie sahá až do 17. století. Opětovný lesk však tato značka získává v posledních 3 letech pod novým vedením, které má s vařením piva v Jarošově velké plány! (Už jste viděli videorozhovor s panem Miroslavem Haraštou, ředitelem pivovaru? Doporučujeme!)
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 000 000 Kč 84 7% p.a. 36 měsíců

Jarošovský pivovar a.s.

Věhlasný pivovar s historií sahající až do 17. století má velké plány. Přečtěte si více informací a buďte součástí jeho expanze.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 000 000 Kč 84 7% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

KPS Automobile s.r.o.

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Češi touží po dobrodružství a poslední dobou slyší na volání svobodného a individuálního cestování víc než kdy dřív. Tuto touhu beze zbytku naplňují obytné vozy, které se v minulém roce staly jasnou volbou pro více než 15 tisíc zákazníků v ČR. Ti si žádají nejen chytrá řešení, která využijí doslova každý milimetr, ale také kvalitu a komfort. A právě jejich přáním a požadavkům se rozhodl vyhovět pan Tomáš Krs, zakladatel KPS Automobile s.r.o., a přinesl na trh produkt, který si po téměř 20 letech neustálého zdokonalování a vývoje v ničem nezadá se zahraniční konkurencí!

Příběh firmy

Společnost KPS Automobile s.r.o. je ryze českou společností se sídlem v Malém Malahově. Od počátku svého založení se věnuje zejména výrobě obytných vestaveb vozidel značky KRS, která má svoji historii sahající do roku 1999, kdy bylo vyrobeno první obytné dodávkové vozidlo. Od této doby uplynulo již více než 20 let z dílny spol. KPS Automobile s.r.o. za tuto dobu vyjelo přes 900 individuálních či sériových vestaveb značky KRS.

Sériově vyráběná obytná vozidla KRS Active Line, KRS Sport Line a KRS Cruiser Line tvoří v současné době více než 90% produkce a vytváří tak hlavní směr, kterým se společnost před několika roky vydala. Vysoká kvalita finálních výrobků a přístup k požadavkům zákazníka, jež je stvrzen certifikaci ISO 9001, je neměnnou prioritou po celou dobu existence značky KRS a jedná se o základní dva pilíře na kterých staví svoji další existenci.

Značka obytných vozidel KRS již není zdaleka jen synonymem pro stavbu individuální obytné dodávky. Dnes úspěšně vyrábí a nabízí již několik základních sériově vyráběných obytných vestaveb na podvozcích Fiat Ducato, Peugeot Boxer a MB Sprinter. Precizním a detailním zpracováním jednotlivých částí obytné vestavby a zejména svým jedinečným „rukopisem“ přesvědčuje stále více svých zákazníků nejen v Česku, ale i v zahraničí o kvalitách svých produktů.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 400 000 Kč 64 9.5% p.a. 36 měsíců

KPS Automobile s.r.o.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 400 000 Kč 64 9.5% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

METANET

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost byla založena v roce 1997 původně jako obchodní společnost pod názvem Metanet Trading Group s.r.o. V roce 2012, během restrukturalizace a rebrandingu, společnost získala nové jméno METANET s.r.o. a od počátku roku 2014, byla zahájena výroba polotovarů na CNC pálících strojích v pronajatých výrobních prostorách firmy Vítkovice a.s. ve Frýdku- Místku. Na konci roku 2018 společnost Metanet spustila další dva výrobní úseky - svařovnu a obrobnu.

www.metanet.cz

V současné době je METANET s.r.o. strojírenská společnost, která používá moderní technologie, od výroby polotovarů na CNC strojích, až po výrobu různých kovových konstrukcí pro strojírenské a stavební segmenty trhu. Hlavní cíl na rok 2018 - 2019 vidí METANET s.r.o. v návazaní stabilních dlouhodobých partnerských vztahů umožňujících získávání zakázek s opakovanou výrobou, s větší přidanou hodnotou, které by zabezpečily společnosti dosažení ziskovosti na úrovni 5 mil. Kč v roce 2019 a 10 mil. Kč v roce 2020 před zdaněním a další technologický rozvoj.

Společnost METANET s.r.o. má odsouhlasené dotace na technologie v objemu 9 mil. Kč a má taky v plánu postavit vlastní výrobní areál na odkoupeném pozemku od firmy Vítkovice a.s., který momentálně využívá jako sklad hutního materiálu.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 247 000 Kč 60 6% p.a. 36 měsíců

METANET

Strojírenská společnost vyrábějící polotovary na CNC strojích, kovové konstrukce pro strojírenské a stavební segmenty trhu.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 247 000 Kč 60 6% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

Kilpi - nový cíl 3 600 000 Kč

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Mladá dynamicky se rozvíjející společnost PONATURE s.r.o., která designuje, vyvíjí nové technologie a hlavně vyrábí značku Kilpi. Nabízí technické oblečení s osobitým designem, se silnou značkou, kterou prodává do 40 zemí světa. Kilpi nechce zůstat pouze u domácího trhu ani u toho evropského, ale chce vyrůst do formátu celosvětově známé značky.

Bonusy pro investory

- pro prvních 30 investorů s nejvyšší investicí 20% sleva na nákupy po celou dobu splácení úvěru, tj. 36 měsíců
- 5 000 Kč poukaz pro investory se 3 nejvěšími investicemi - lze uplatnit v eshopu a ve vybraných prodejnách
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
3 560 000 Kč 49 5.5% p.a. 36 měsíců

Kilpi - nový cíl 3 600 000 Kč

Funkční a spolehlivé outdoorové oblečení

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
3 560 000 Kč 49 5.5% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

Kilpi (TOP rating 1,98)

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Mladá dynamicky se rozvíjející společnost PONATURE s.r.o., která designuje, vyvíjí nové technologie a hlavně vyrábí značku Kilpi. Nabízí technické oblečení s osobitým designem, se silnou značkou, kterou prodává do 40 zemí světa. Kilpi nechce zůstat pouze u domácího trhu ani u toho evropského, ale chce vyrůst do formátu celosvětově známé značky.

Bonusy pro investory

- pro prvních 30 investorů s nejvyšší investicí 20% sleva na nákupy po celou dobu splácení úvěru, tj. 36 měsíců
- 5 000 Kč poukaz pro investory se 3 nejvěšími investicemi - lze uplatnit v eshopu a ve vybraných prodejnách
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 203 000 Kč 69 5.5% p.a. 36 měsíců

Kilpi (TOP rating 1,98)

Funkční a spolehlivé outdoorové oblečení

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 203 000 Kč 69 5.5% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

MKK lightservis

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost MKK lightservis, s.r.o. byla založena v roce 2016 a sídlí v Opavě a navazuje na 20 letou zkušenost majitele. Společnost se specializuje na návrhy, realizace a provoz veřejného osvětlení za použití nejnovějších technologií. Jejími dlouhodobými zákazníky jsou obce a města. Veřejné osvětlení patří mezi veřejně prospěšné služby, které mají podstatný vliv na kvalitu života ve městech a obcích. Úroveň těchto služeb se odráží v úrovni bezpečnosti obecné i dopravní a významně ovlivňuje životní prostředí.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
4 000 000 Kč 76 9% p.a. 36 měsíců

MKK lightservis

Dodavatel bezpečného a moderního veřejného osvětlení

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
4 000 000 Kč 76 9% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

ELTON hodinářská

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost ELTON hodinářská je pokračovatelem téměř 70 let trvající tradice výroby českých náramkových hodinek. Náramkové hodinky PRIM vyrábí ve vlastní manufaktuře ve „městě hodinek“, tedy Novém Městě nad Metují. Stěžejním produktem firmy jsou mechanické náramkové hodinky s in-house strojkem vlastní konstrukce. Přibližně 97 % součástek se vyrábí přímo v podniku. ELTON je součástí průmyslového holdingu Czechoslovak Group. https://www.prim.cz/
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 397 000 Kč 57 5.5% p.a. 36 měsíců

ELTON hodinářská

Tradiční český výrobce hodinek PRIM

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 397 000 Kč 57 5.5% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

ELMONTEX

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost ELMONTEX a.s. vznikla v roce 1992, kdy byla zaměřena na elektromontážní práce v oblasti silnoproudu, kde do dnešní doby zajištujeme projekty, dodávky, montáže, zkoušení a uvádění zařízení do provozu. Postupně se společnost rozrostla o hotelovou část s pivovarem a leteckou část. V roce 2006 vznikla pro sídlo firmy moderní administrativní budova. V roce 2013 firma vybudovala v prostoru letiště Mošnov hangár s administrativní budovou. http://www.elmontex.cz/
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 594 000 Kč 59 7% p.a. 48 měsíců

ELMONTEX

Letecká společnost - letecké práce, výcvik, škola a vyhlídkové lety

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 594 000 Kč 59 7% p.a. 48 měsíců
Zainvestováno
více informací

Car Service Group CZ

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Česká společnost Car Service Group CZ, s.r.o. provozuje službu Cash4Car. Na trhu jsme pro naše klienty důvěryhodným partnerem, na kterého se obrací a řeší s ním nenadálé výpadky v cash-flow. Klienti mohou získat peníze a jako protihodnotu dají do zástavy svůj automobil, který mohou nadále používat. Úspěšně se nám daří také na Slovensku a startujeme i na polském trhu. Své služby neustále rozšiřujeme, dnes nabízíme též financování nákupu nákladních vozů, historických a luxusních automobilů.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
9 311 000 Kč 58 9% p.a. 36 měsíců

Car Service Group CZ

Cash4Car pomáhá svým klientům řešit nenadálé výpadky v cash-flow zástavou jejich automobilu.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
9 311 000 Kč 58 9% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

TM Moravia transport

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost TM Moravia transport, s.r.o. je přepravní společnost, která podniká v tomto oboru již pět let. V posledním roce jsme zaznamenali velký posun ve svém dynamickém rozvoji transformací na s.r.o. Specializujeme se mezinárodní dopravu po celé Evropě a naší konkurenční výhodou je rychlejší, operativnější a pružnější přístup ve vyřizování zákazech přepravy v Evropě. Výhodou naší firmy je také její umístění na hranicích Polska a Slovenska, v městě Jablunkov.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 466 000 Kč 56 10% p.a. 40 měsíců

TM Moravia transport

Dynamicky rostoucí přepravní společnost, která se specializuje na mezinárodní dopravu po celé Evropě.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 466 000 Kč 56 10% p.a. 40 měsíců
Zainvestováno
více informací

KPS automobile

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 430 000 Kč 71 9% p.a. 36 měsíců

KPS automobile

Firma KPS Automobile s.r.o. je prvním českým výrobcem obytných vozů. Své vozy vyrábí a prodává pod značkou KRS.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 430 000 Kč 71 9% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno
více informací

Poháry Bauer

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 202 000 Kč 86 8% p.a. 24 měsíců

Poháry Bauer

Tradiční výrobce širokého sortimentu sportovních ocenění

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 202 000 Kč 86 8% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

REXGLAS

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 748 000 Kč 94 10% p.a. 30 měsíců

REXGLAS

Společnost REXGLAS s.r.o. se zabývá profesionálními zámečnickými a montážními pracemi se specializací na výrobky z bezpečnostního skla.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
2 748 000 Kč 94 10% p.a. 30 měsíců
Zainvestováno
více informací

Work Partners

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

Společnost Work Partners s.r.o. vznikla v roce 2014 s cílem pomoci firmám při vyhledávání nových zaměstnanců. Jednotlivcům nabízí pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v databázi uchazečů o nové zaměstnání. Agentura se zaměřuje především na zprostředkování nabídky práce z oborů strojírenství, automotive a elektrotechnika. Mezi její významné klienty patří například Škoda Transportation či Strojírny a stavby Třinec, spadající pod Třinecké Železárny.
ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
908 000 Kč 52 10% p.a. 30 měsíců

Work Partners

Specializovaná personální agentura, která spojuje profesionály ve strojírenství a automobilovém průmyslu se zaměstnavateli.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
908 000 Kč 52 10% p.a. 30 měsíců
Zainvestováno
více informací

ALEA sportswear - 3. kolo

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 306 000 Kč 53 7% p.a. 48 měsíců

ALEA sportswear - 3. kolo

ALEA sportswear - výrobce špičkového sportovního oblečení, jenž obléká 25 reprezentací, mezi nimi i český fedcupový a daviscupový tým.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 306 000 Kč 53 7% p.a. 48 měsíců
Zainvestováno
více informací

CLS DEAL

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
840 000 Kč 55 9% p.a. 24 měsíců

CLS DEAL

CLS DEAL s.r.o. je českým distributorem a výrobní společností v oblasti auto a moto

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
840 000 Kč 55 9% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

SAFA Czech Republic Service

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 667 000 Kč 56 9% p.a. 24 měsíců

SAFA Czech Republic Service

Dynamická personální agentura s působností i v zahraničí

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 667 000 Kč 56 9% p.a. 24 měsíců
Zainvestováno
více informací

KPS Automobile

Tuto investici jste nestihli, ale chystáme pro Vás další. Chcete informace včas?

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 300 000 Kč 43 7% p.a. 36 měsíců

KPS Automobile

Firma KPS Automobile s.r.o. je prvním českým výrobcem obytných vozů. Své vozy vyrábí a prodává pod značkou KRS.

ÚvěrInvestorůÚrokSplatnost
1 300 000 Kč 43 7% p.a. 36 měsíců
Zainvestováno