Máte možnost zainvestovat do rozvoje personální agentury Work Partners

[object Object]

Work Partners je na trhu od roku 2014, pomáhá firmám při vyhledávání nových zaměstnanců především ve strojírenství, automotive a elektrotechnice. V oborech, které v dnešní době trpí nedostatkem technicky vzdělaných a zručných lidí. To následně brzdí naše české společnosti v dalším rozvoji. A právě Work Partners je společností, která firmám jako je Škoda Transportation, CZ LOKO, Strojírny a stavby Třinec (součást Třineckých železáren) a dalším pomáhá ve zprostředkování a posilování jejich týmů.

„Jsme fanoušci moderních technologií a progresivního přístupu k podnikání, proto nám cesta získat finanční prostředky od řady investorů přijde velmi atraktivní. V dalším rozvoji nás popohání potřeba trhu, kde je stále více kladen důraz na kvalitu a kvalifikaci zaměstnanců. Proto jsme se rozhodli k dalším krokům v rozvoji našeho podnikání.“ říká Jozef Jančík, jednatel agentury Work Partners.

Personální agentura, která spojuje profesionály ve strojírenství a automobilovém průmyslu se zaměstnavateli a která má pobočky v Plzni, Ostravě a Jablůnkově, chce získat 1,3 milionu korun s úrokem 7,5 % na 30 měsíců. Kampaň poběží do chvíle dosažení cílové částky, nejdéle však 60 dnů od spuštění.

připravila Jana Rosenbergerová