5+1 důvod, proč investovat na finGOOD

[object Object]

Už možná investujete do akcií, fondů nebo třeba zlata. A vaše portfolio funguje . Trhy jsou však ošemetná věc plná velkých výkyvů, takže tomu tak nemusí být vždy. I to je jeden z důvodů, proč byste měli portfolio rozšířit i o investování na finGOOD. Tady máte 5 dalších pádných argumentů.

 1. Protože víte, kam investujete

  Zapomeňte na investice do neprůhledných fondů. Na finGOOD půjčujete své peníze firmám, o kterých víte vše do posledního detailu a které předtím musely projít naším komplexním prověřovacím procesem.

 2. Protože to není hazard

  Když jsme u prověřovacího procesu, tím na finGOOD rozhodně neprojde jen tak nějaká firma. Pro naše investiční projekty hledáme dlouhodobě fungující a stabilní společnosti, u kterých je největší předpoklad, že dostojí svým závazkům.

 3. Protože pomáháte českým podnikatelům

  Trocha patriotismu – finGOOD vám umožňuje být součástí úspěchu tuzemských podnikatelů. Pomáháte jim s řešením konkrétní potřeby, ať už je to nová technologie, zahraniční expanze, nebo nábor lidí posouvající jejich byznys zase o něco dále.

  Portfolio

 4. Protože nemusíte být milionář

  Na finGOOD nepotřebujete k investování desítky či stovky tisíc volných prostředků. Minimální výše investice je již 5000 Kč, a vyzkoušet to s námi tak může opravdu téměř každý.

 5. Protože je to velmi jednoduché a přehledné

  Základní registrace vám nezabere víc než pár sekund, a pokud se rozhodnete investovat, stačí následně jen dodat naskenované doklady totožnosti a potvrdit bankovní účet. Každých 14 dní potom v mailové schránce čekejte přehledný report.